Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ще споделя нещо с Вас, пък дали ще бъде от ползва не знам. Купих си апарата на втора употреба закупен от мтел
на 2-3 месеца - неразличим от нов и ползван две седмици сигурно. В долната част на екрана близо до сензора за
пръстов отпечатък, съвсем леко стоеше по-жълто, отколкото в средната и горната част на екрана.
Занесох го в сервиза, показах им и се съгласиха да го сменят с нов. Сегашният екран няма този дефект, но
свети една идея по-слабо и по-жълто. Когато ги сравня с витринната бройка при тях се вижда, че на макс, минимум и 50%
"техният" свети малко по-силно, но пък нямам жълтото в долният край, за разлика от този в магазина.
Някой сменял ли е наскоро дисплей има ли отзиви?

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай
Аксесоари

Пичове от известно време наблюдавам следния проблем: Автоматично затъмняване на екрана- без да съм сменил осветеността на телефона( покрил,преместил и т.н.). При изкл. на автоматично регулиране на осветеността на дисплея-екрана продължава да си стои все така с намалена яркост- Ако пожелая да я увелича ръчно- ен се увеличава. След рестарт се оправя...
Цитирай

(2018-05-18, 17:31:25)_VicTor4o_ написа:  Пичове от известно време наблюдавам следния проблем: Автоматично затъмняване на екрана- без да съм сменил осветеността на телефона( покрил,преместил и т.н.). При изкл. на  автоматично регулиране на осветеността на дисплея-екрана продължава да си стои все така с намалена яркост- Ако пожелая да я увелича ръчно- ен се увеличава. След рестарт се оправя...

И при мен е така и е адски дразнещо! При мен се оправя като го заключа и отключа.

 Huawei P10, Graphite Black!
Цитирай

(2018-04-19, 19:31:04)yoshimitsu356 написа:  Някой може ли да качи някъде рекламното клипче , което е в телефона и да шерне линк? Благодаря предварително !

Xiaomi 13T Pro
Цитирай

При Вас на cloud gallery (вградената галерия) дава ли Ви да я ползвате или изкарва съобщение, че не се поддържа за региона?

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай

Един бърз въпрос. Нулирах си телефона, възстанових си го от архива. Всичко точно. 
Обаче темата с която ми беше телефона не се е възстановила. Пробвам да си я намеря в приложението ТЕМИ. Обаче там я няма. Нямам идея естествено как се казва, че да я търся по име. Това, което ми прави впечатление е, че ми показва темите до малко преди Нова година. По-старите ги няма. А тя беше стара. 
Та как да изкарам по-старите теми?
Цитирай

@skiman, темите не са налични за нашият регион поради определени изисквания на Европейският Съюз. Това може да се избегне с избор на друг регион на телефона - Русия, Индия и т.н. Може би това ще ти помогне да намериш конкретната тема.

POCO F5 12/256 GB





[-] 2 потребители изказват благодарност на ronnie72 за това мнение:
  • pocko, skiman
Цитирай

Това някакво ново изискване ли е, защото до преди 2 месеца постоянно ми излизаше най-отгоре на често сваляни?
Цитирай

Да, ново е.

POCO F5 12/256 GB





[-] 1 потребител изказва благодарност на ronnie72 за това мнение:
  • skiman
Цитирай

Да питам пак. Понеже по фабричният протектор остават много мазни петна от пръстите и трябва постоянно да го бърша, искам да го разкарам. Някой знае ли дали дисплея има някакво олеофобно покритие или и ву него ще остават мазни петна? Защото като гледам долу по бутона за отпечатъка как остава мазно ме хващат бесните.
Цитирай

Здравейте,

Отскоро забелязвам нещо, което ме дразни - не мога да задам default account за контактите. Ползвам гугълския, а новите такива се добавят автоматично в телефона, след това пада един езпорт-импорт.

Преди се сменяше, сега може ли или пропускам нещо?
Цитирай

А като запатяваш нов контакт,гледаш ли го запаметяваш? По дефолт е телефона, но може веднага да избереш.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Ще ме светнете ли как се включва и изключва функцията при отключване всеки път да е с различен тапет.

HUAWEI P30 / samsung s22 ultra
Цитирай

Settings -> Display -> Wallpaper -> Randomly change home screen wallpaper

EDIT: Грешка, това е за home screen-a а ти искаш за lock screen-a.

За lock screen-a e: Settings -> Security & privacy -> Screen lock & passwords -> Screen lock style -> Magazine unlock

Sony Xperia 5 IV
Stock | Shizuku | + Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)