Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

Снимките са доста добри като за вечер. Лично аз харесвам точно такива, а не като на други марки само и само да са по-светли просто жълтеят. Още малко и аз ще ъпгрейтна.
Честито на притежателите.

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай
Аксесоари
#27

Има ли го в мрежата на Теленор?
Цитирай
#28

Да. Не знам дали е наличен по всички офиси, но в МОЛ-овете го има.
http://www.telenor.bg/bg/private/device/view/huawei-p10

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#29

При теленор са едносимови, някой в бързината да не се подведе.
Цитирай
#30

Не е ли редно да се създаде нов форум за P10, а не тема във форума на P9?
Цитирай
#31

(2017-04-04, 09:40:37)wizard написа:  Не е ли редно да се създаде нов форум за P10, а не тема във форума на P9?
И аз така мисля
Цитирай
#32
Photo 

Според мен също е време моделът да получи собствена тема! Официално е на пазара и не се съмнявам, че ще ставаме все-повече хората, които го имаме!

[img][Изображение: 037909692-big.jpg?r=0][/img]

[img] [Изображение: 4729e7d6d049ab2033c8f3a90fb624d7.jpg][/img]

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#33

Нищо не казахте за батерията. По руските форуми доста се коментира слабото представяне.
Цитирай
#34

Аз идвам от LG G4 и при същото потребление батерията издържа два пъти по-дълго . Вече не си зареждам телефона всяка вечер .

Xiaomi 13T Pro
Цитирай
#35

Ами след десетина дни използване на апарата, бих казал, че батерията се държи прилично! Може би очаквам малко повече, но със сигурност с някой от следващите ъпдейти нещата ще се оправят! С моето използване на телефона, без изключване на данни и синхронизации, доста разговори, доста снимане, ровичкане в нет, фейсбук и вайбър - ден и половина и остатък около 20 процента! В следващите дни ще кача и скрийншот!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#36

И аз да се запиша вече с п10+. Един страхотен и голям телефон. Ще пиша след като го тествам.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#37

При операторите и Т.П. ще се предлага и Р10 Lite.
http://www.mobilebulgaria.com/news/40013...0%B8%D1%8F

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#38

Колеги, защо все си мисла, че Huawei P10 Plus е с Edge дисплей, а сега като видях в Mtel и на други места се оказва, че не е, тогава с кой модел съм се объркал.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#39

Може би с Mate 9 Pro, имат известна прилика отпред. И двата са 5.5", но Mate 9 Pro е curve.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#40

@ronnie сигурно, като гледам Huawei P10 Plus, 6GB Ram, 128GB памет (тигър), браво на Huawei.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#41

Качвайте снимки с П10 плюс, моляSmile Де да не беше толкова грамаден, бих си го взела, феноменален е
Цитирай
#42

И аз мисля да взимам плюса заради камерата, но на моменти странно защо издиша пред f 2.2

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай
#43

Какво значи "издиша"? Надявам се, че това мнение не е породено от гледане на тестове в интернет!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#44

@Диан, разликата между 1.8 и 2.2 се забелязва вечер. През деня, при условия с добра светлина не би трябвало да има голяма разлика.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#45

От два дни съм с p10.Първи впечатления-Страхотен дизайн,преместения на предния панел скенер е супер удобен.Са скорост на работа няма да коментирам/то и p9 и honor 8 си бяха достатъчно бързи/.Камерата на светло е напълно идентична със споменатите преди малко модели.При слаба светлина снима една идея по-добре.Като батерия имам едни 10 процента повече преди да го пусна да се зарежда.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
#46

(2017-04-14, 09:26:43)Anastasia123 написа:  @Диан, разликата между 1.8 и 2.2 се забелязва вечер. През деня, при условия с добра светлина не би трябвало да има голяма разлика.

Точно така, даже 1.8 има леко предимство в някои ситуации през деня (малко повече детайл в отдалечените обекти). Също така, оптиката на P10 Plus допуска по малко "lens flare", което се забелязва особено при снимки с източници на светлина (и е хубаво нещо). Gsmarena имат много подробна статия за двете камери, който му е интересно и разбира английски може да почете  Smile

Иначе съм с P10 Plus от вчера, и засега имам добри впечатления, много бърз телефон. След 3,5 часа дисплей, има 45% батерия. И това е при първо зареждане, и инсталиране на маса приложения... Много обещаваща батерия Smile Ето една нощна снимка с монохромната камера, довечера ще направя по-интересни.

[Изображение: VsxUIhI.jpg]

All we are is dust in the wind...
Цитирай
#47

Point and shoot или на статив ?
Цитирай
#48

(2017-04-14, 15:51:55)emzo написа:  Point and shoot или на статив ?

Ако питаш за моята снимка - point and shoot е. С ръчни настройки и статив могат да се постигнат много по-добри резултати, когато мога ще демонстрирам.

All we are is dust in the wind...
Цитирай
#49

При Р10+ има ли опция да се намали резолюцията на 1080р (както при Самсунг) или е заковано на 2К? При много модели на Хуауей, включително и моя, има опция за пестене на енергия от резолюция и от 1080р "пада" на 720р. Но ми е интересно дали може от 2К на 1080р.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#50

Има такава опция в батерията, но не пише с колко намалява резолюцията.

All we are is dust in the wind...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)