Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Нов системен ъпдейт през ОТА - S147
#1

Здравейте.
Днес изненадващо получих системен ъпдейт през ОТА. Бях с версия S146, сега вече съм със версия S147 (P70-A_S147_161222_16G_L_ROW)
Някой знае ли какви са промените, щото не виждам някаква разлика?

Huawei P30, Huawei Watch GT2Pro

Цитирай
Аксесоари
#2

Не прочете ли какво пише в инфото за ъпдейта?

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

Lenovo P70
Цитирай
#3

Най-вероятно промените са като на всеки ъпдейт-абсолютно безмислени и 0% фукционални!Малко шаренийка, "бисквитките не се заливат с шоколад,а се ОБВИВАТ с шоколад..".И това при условие,че не прецакат нещо-както обикновенно става!
Цитирай
#4

Очакваме обективни мнения за ъпдейта, с по-малко общи приказки Smile

Android4e
Цитирай
#5

Мога да кажа, че много ми забиваше телефона и доста насичаше с Lenovo Android.
Откакто сложих CM13 и сега е железен и мога да си ползвам SD картата за приложения.
Цитирай
#6

@dtk поне кажи с какъв регион си. При мен е RO, версията ми е S138 и телефона смята че съм с последния софт.

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

Lenovo P70
Цитирай
#7

Country code: RO
Time zone: Europe/Athens
------------------------
Понеже съм преинсталирвал телефона няколко пъти с неофициални версии от 4PDA форума, преди няколко месеца се върнах на официална 32 битова версия, която изтеглих пак от руснаците но бяха писали, че тя не се появява във всички региони. Не помня за кои региони бяха писали, че е пусната.
Версията е S141 (P70-A_S146_L_160711_ROW (OTA-обновление) - ето тук в официалните "прошивки": https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=643653

Вчера получих известие за ъпдейт с големина 6MB (много малък ъпдейт). За сега не виждам никаква разлика. Предполагам е ъпдейт по сигурността или само козметичен, който нищо не прави. Ако нещо открия, ще пиша тук.

Прилагам и скрийншот.

П.С. Сега обмислям, когато намеря време, да пробвам MiUI 8, за който има добри отзиви, дори и от колеги от този форум.

След толкова експерименти, железен излезе този модел на Lenovo. Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P30, Huawei Watch GT2Pro

Цитирай
#8

MIUI 8 е добър,няма да сгрешиш.Трябва само отначало да свикнеш с някои настройки и е перфектен.Това е лично мнение,не ангажирам никои с него Wink

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#9

S146, както бях писал, беше пуснат за Руската Федерация. Украинците обаче веднага се възползваха и се метнаха на него. Така един украинец първо качи ОТА ъпдейт в LenovoForums.ru, а в последствие качи и цял ром в 4PDA.
Цитирай
#10

Хм. Че къде е този системен ъпдейт през ОТА.?
Цитирай
#11

Нещо ново да кажете?

Android4e
Цитирай
#12

Също така рома на Леново не ви ли прави проблеми с перформанса
например доста аппликации замръзват, тъчскрина се активира в джоба и др.
Цитирай
#13

Как е положението?

Android4e
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)