Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Отключване на екрана при шофиране
#1

Здравейте
Искам да попитам следното, но за да не се учудвате на въпросите ми ще Ви кажа че до сега никога на съм ползвал телефон на Андроид а съм бил потребител на Windows Phone 8
Въпросите ми са свързани с първоначалното отключване на екрана. Така съм свикнал и си мисля че при Windows Phone е направено по добре, за това бих искал да продължа по този начин. Така че ако има решение се радвам да го споделите
1. Отключване на екрана – единствено с плъзгане на дисплея нагоре
2. При позвъняване и приемане на обаждане – плъзгане на дисплея нагоре и натискане на зеленото копче.
Знам че при позвъняване има настройка за натискане на зеленото копче но това не ме устройва защото докато го извадя от калъфа дисплея е отключен и обикновено натискам нещо друго.
Схемата която съм предложил според мен е най лесна и най малко отклонява вниманието при шофиране.
Ще се радвам ако споделите Вашият опит или допълнителни програми с които би могъл да се постигне този или подобен резултат.
Цитирай
Аксесоари
#2

Добре е да споделиш какъв е телефона и каква е верията на андроида.
За отключването вероятно трябва да се поровиш в настройките, защото по подразбиране в Lollipop, Marshmallow и Nougat е точно както си го описал.

[Изображение: oneplus-logo-black-and-white.png]
Цитирай
#3

Има и програми за заключване и то доста. Има такива и за звънене.
Аз бих препоръчал горещо, когато шофираш да използваш аксесоар - слушалки или устройство в автомобила, което ще ти позволи да не държиш телефона докато караш.


Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#4

Телефона е Samsung Galaxy J1mini prime с Android 6.01 - вече го написах и в профила.
Имам блутут но няма да стане работата Smile - не ми е удобно.
В настройките май няма да мога да постигна резултат за това питам дали някой е ползвал нещо допълнително ако може да препоръчате
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)