Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Camera app проблем с инсталация!?
#1

Здравейте, момци! Искам да инсталирам приложението Google Camera, но не ми позволява..нарискам на файлъти когато ми излезе "Инсталиране" и "Отказ", мога да избера само да откажа, някой знае ли как да го инсталирам?

П.С Оказа се, че не мога да инсталирам, което и да е приложение, което съм изтеглил извън Плей стор...някой някакви идеи?

Xiaomi 11T Pro 8/256
Цитирай
Аксесоари
#2

Дай линк за магазина, че нещо не ми излиза.

Tapatalk with LG G4
Цитирай
#3

(2017-02-17, 23:49:17)eksoldier написа:  Дай линк за магазина, че нещо не ми излиза.

Tapatalk with LG G4

В магазина я няма за нас..иначе погледни ми пак първия коментар, "П.С"-то

Xiaomi 11T Pro 8/256
Цитирай
#4

Тази версия я инсталирах без проблем. Другите версии са за андроид 7, няма как да стане за нашите... За да инсталираш външни приложения избери отметката в меню защита.
Цитирай
#5

Аз съм я избрал..просто рестартирах телефона и се оправи Big Grin

Xiaomi 11T Pro 8/256
Цитирай
#6

А какво инсталира? Последната версия ми дава това, логично...
[Изображение: 8cc88f406041810e2c9de2a9b3ea648b.jpg]

Tapatalk with LG G4
Цитирай
#7

пробваш по-стара версия.... все една ще стане за твоя тел.

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#8

Тази която съм дал в линка по-горе е последната версия ставаща за андроид от 4.4 до 6. Друг е въпросът какъв е смисълът от програмата след като приложениеро на Г4 е в съвсем друга категория...

Tapatalk with LG G4
Цитирай
#9

Просто исках да пробвам нещо, а сега намерих и приложението на Г5 на камерата да се сложи на Г4, което ме заинтригува Smile

Xiaomi 11T Pro 8/256
Цитирай
#10

(2017-02-17, 23:44:15)Jackyyy написа:  П.С Оказа се, че не мога да инсталирам, което и да е приложение, което съм изтеглил извън Плей стор...някой някакви идеи?
Ако ползваш програма за затъмняване на екрана, трябва временно да я спреш докато инсталираш. Такава, която ти показва температура на процесор, батерия и т.н също може да създава проблем.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#11

(2017-02-18, 21:05:30)vargala81 написа:  Ако ползваш програма за затъмняване на екрана, трябва временно да я спреш докато инсталираш. Такава, която ти показва температура на процесор, батерия и т.н също може да създава проблем.
Не, не използвам такива програми аз. Както и да е..имам и един друг въпрос, тъй като няма смисъл да правя нова тема, реших да попитам тук... Тъй като исках да направя 1-2 неща и се наложи да руутна телефона и въпроса ми е, след руута ще получа ли новия ъпдейт на андроида и ще мога ли да го инсталирам или ще трябва да го ънруутна и да сложа стоковото рикавъри? Или мога само да го ънруутна и да оставя това рикавъри и пак да го инсталирам?

Xiaomi 11T Pro 8/256
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)