Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с изтриване на файлове.
#1

Здравейте. Появи се странен проблем. Забелязах,че не ми запеметява снимките от камерата. Рестартирам и проблема временно се оправя. След това при опит да преместя приложение в сд картата пише ,че няма памет. Място има много. Опитвам да изтрия ненужни файлове с мениджера показва,че премахва с терабайти боклук. Опитвам ръчно почистване изписва грешка инициализация. С две думи отказва да ме слуша. Идеи ? Благодаря.

Изпратено от моят HUAWEI GRA-L09
Цитирай
Аксесоари
#2

Освен да пробваш ресет до фабрични настройки и/или друга SD карта.
Аз не съм се сблъсквал с такъв проблем, по начало давам място за съхранение на картата.

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай
#3

Интересното беше,че чете от картата. Но не прави корекции на данните по нея. Не иска да записва нищо. Веднъж запише снимка и ако след време пак снимаш нъц. Извадих картата почистих я и пак я сложих. Нрщата се оправиха за известно време,но сега пак е така.

Изпратено от моят HUAWEI GRA-L09
Цитирай
#4

Намери приложението съхранение на медия Media storage и му изтрий кеша и данните също на Галерия и Камера ... рестартираш и след 15 мин проверяваш за разлика.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

Изтрих кеша на галерия и камера. Медиа сторадж не го открих. Направих както си написал, изчаках. За сега има ефект

Пак отказа. Къде е това media storage?
Цитирай
#6

Хора, пробвах всичко. Не иска. Направих и нулиране на настройките. Понякога записва и чете картата в повечето пъти не. Не мога и да я форматирам през телефона. Слагам друга карта и там не ми дава опция за форматиране. Функцията е неактивна. Сложих отметка да записва във вътрешната памет. Дава активна функция за форматиране,но не я трие. Дали е софтуерен проблем? Загубих и преставката да я сложа в лаптопа. От там да проверя за формат.

Изпратено от моят HUAWEI GRA-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)