Темата е заключена
Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROM][OP3/3T][ХОS]hаlоgenОS 7.1.1 [CAF][LА.UМ.5.6.r1-02900-89xx.0]
#51

Понякога е по-добре да се откажеш на време вместо да буташ камъка по нагорното без да знаеш защо. Имах надежди, но след като им прочетох коментарите в геррит и видях отношението им към тези които искат да им помогнат разбрах, че няма да стане. (Кода си остава на компютъра и винаги мога да компилирам нова версия)

Линейдж си е добре, просто има толкова разработки негови, че няма никакъв смисъл и аз да правя, половината xda е пълен с негови клонинги, а другата половина с RR.

В момента съм пуснал да свалям aosp extended кода (~30GB), до обяд-след обяд ще имам представа ще успея ли и първата "базова" версия ще е готова. Под "базова" имам предвид, че няма да има добавено нищо, само и единствено подкарване. След това нещата са лесни Smile

Надявам се да успея, да работи и да ви хареса (както и на мен). Рома ще е по-нов от този в xda, защото човека има проблеми с компютъра и е пуснал версия 3.1, рома в момента е на 3.2 с доста добавени екстри, оправени бъгове и подобрения.

Едит:
Както беше казал и разработчика на официалния ром, device tree-то от lineage не иска да boot-не, но това изобщо не значи, че не може да се оправи След повече от половин час чудене как мам** му се изключваше гадната защита на adb-то успях да изкарам лог и 15 минути след това ( за компилирането) ромчето тръгна Smile Проблема беше лесен и прост за решаване

Тествам го на бързо и ще ви дам линк Smile

При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Докладвай " !
Аксесоари
#52

Очакваме с нетърпение, новия ром. За спорта реших да дръпна от хда-то AospExtended-v3.2-oneplus3-20170225-1131-OFFICIAL, оказа се че нещо не се спогажда с криптиран, data, партишън-съсипа файловата система. Добре че има бекъп. Та по тоя въпрос как правите nandroid backup? През тврп...

OnePlus 3T
#53

(2017-02-25, 17:06:59)didipov написа:  Очакваме с нетърпение, новия ром. За спорта реших да дръпна от хда-то AospExtended-v3.2-oneplus3-20170225-1131-OFFICIAL, оказа се че нещо не се спогажда с криптиран, data, партишън-съсипа файловата система. Добре че има бекъп. Та по тоя въпрос как правите nandroid backup? През тврп...

Той сам е написал в коментара за 3.2, че device tree му е много стар и щял да прави нов от нулата, защото няма представа този на lineage защо не иска да тръгне.

Аз през twrp както обикновено се прави системен, но на вътрешното хранилище не можеш, за това през седмица-две е хубаво да копираш всичко на компютъра. Аз патих няколко пъти така и сега го правя Много е гадно да загубиш всичко.

Добавям на бързо мойте благини и ще кача една първа версия за тест Smile

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Докладвай " !
#54

През тврп-то кои дялове маркираш за пълен бекъп? При мен само със system, boot, data, ме връща в начално положение или казано на практика чисто нов телефон, ест със запазени данни в сторидж-а. А до колкото си спомням от предишния телефон, пак през тврп, и с тези настройки ми правеше така да се каже моментна снимка на цялата система със запазване на всички приложения, статистики ...

OnePlus 3T
#55

Еми същите, но по навик маркирам и cache, като го върна е точно там където съм направил бекъпа, все едно не съм си играл, както казваш моментна снимка (Приложения, данни и входове се пазят, но някой приложения ако ги регистрираш на другия ром пращат инфо и като върнеш бекъпа трябва на ново да се регистрираш в тях, защото вече знаят, че си бил на друго устройство).

П.с. - На този ром много ще му отива гугълската камера, защото всичко е "pixel like", но решихме, че не струва Аз все пак ще я тествам някой път де, може с аосп базата(гугълския код) да работи по-добре от на caf, не се знае.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Докладвай " !
#56

Много се радвам за AOSP, от няколко дена съм с него и много ми допада.
Днес инсталирах AospExtended-v3.2-oneplus3-20170225-1131-OFFICIAL и ще го тествам.
siankatabg ако има нещо за тестване свързано с AOSP брой ме и мене!

HTC Desire 600 DSFA / Huawei Honor 6 (H60-L02) / LG G4 H818N / OnePlus 3T / Huawei Mate10 Pro / Huawei P20 Pro / Huawei P30 Pro / Huawei P40 Pro
#57

След малко ще има, честно казано и мен много ми допада и работи супер. Трябва да тествам всичко дето правих за онзи тук от начало като примерно eas kernel-a, но пък то това му е забавното

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Докладвай " !
#58

Заключ. Повече версии няма да има, следва нов ром Smile

При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Докладвай " !
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)