Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Спонтанно заключване
#1

Здравейте , от около 1 седмица телефонът ми започна да се заключва спонтанно, независимо дали съм в менюто , приложение или просто на началния екран.Не се заключва поради неактивност.Както правя нещо за секунда екрана става черен ,но не както при напълно изключен екран,а с  по-светло черно (ако мога да го нарека така).Започна да става все по-често ,като туко що дори се рестартира сам , а след включването му излезе : Процесът "system" не отговаря.Искате ли да го затворите ? В момента повечето ми приложения излизат като скици.
Не е изтърван(никога).Хард ресет или проверка на софтуера през companiona ще помогне ли ? Други предложения ? Телефона е в гаранция , да пробвам ли нещо от тези изобщо или да им го нося ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Да, добре е първо да се пробва ресет от менюто на телефона, ако не помогне - поправка през компютър с компаньон. Няма да отнеме много време, още този следобед може да се направи. Ако не се оправи, даваш им го за ремонт и се надяваш да ти провърви.
Цитирай
#3

(2017-02-19, 14:02:32)Герасим Пантелеев написа:  Да, добре е първо да се пробва ресет от менюто на телефона, ако не помогне - поправка през компютър с компаньон. Няма да отнеме много време, още този следобед може да се направи. Ако не се оправи, даваш им го за ремонт и се надяваш да ти провърви.

Забравих да попитам : При поправка през компютър трият ли се данните и препоръчителен ли е ресет след това ?
Цитирай
#4

Трият се Настройки и данни, а иначе самата преинсталация е чиста и не е необходимо ресет (връщане към фабрични Настройки) след това.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)