Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[OFW] LG G3 D850 - AT&T (32Gb)
#1

Здравейте колеги, преди два дни се сдобих с това устройство. Моделът е D850 32gb АТ&Т. Някой може ли да ми даде линк към официалния Firmware с андроид 6.0 или поне последният излязъл, понеже сега съм с андроид 4.4.2. 
Опитвам да го флашна посредством PS Suite на LG но то ми казва че съм с последна налична версия. Опитвам и ОТА ъпдейт да си пусна но след проверка ми казва, че при последна проверка не е открита актуализация и мога да опитам отново след 24 часа и се включва някакъв таймер който ги отброява.
Ще съм ви благодарен.

ДНЕС БЕЗ ВОЛЯ НИЩО НЕ СЕ ПОСТИГА, ЗАЩОТО ЦЕЛИЯ СВЯТ Е ПОТЪНАЛ В ПОТ, КРЪВ И ЛИМФА
Цитирай
Аксесоари
#2

До колкото успях да разбера на първо четене ОТА ъпдейт – в случая е възможен само с местна симкарта. Инфо тук.

Това успях да намеря към момента.

Хвърли един поглед и на тази тема.

Poco F1

Цитирай
#3

(2017-02-20, 18:35:36)petsa написа:  До колкото успях да разбера на първо четене ...

Телефона е с местна сим карта, в момента го използвам с карта на теленор. Предполагам че ще мине известно време докато зарегистриран както трябва за да получа някакъв вид ъпдейт. До преди ден беше руутнат и с андроид 5.1 (така го взех в неделя). Идеята ми беше да му премахна руута и той взе че се върна на OFW 4.4.2.

ДНЕС БЕЗ ВОЛЯ НИЩО НЕ СЕ ПОСТИГА, ЗАЩОТО ЦЕЛИЯ СВЯТ Е ПОТЪНАЛ В ПОТ, КРЪВ И ЛИМФА
Цитирай
#4

Друг вариант е да сложиш пак андроид 5.0 чрез LGUP(с .tot файл) и да се надяваш на OTA(не съм сигурен, че има .tot файл за LP). Друго, което се сещам е да руутнеш киткат или ако минеш на lollipop да руутнеш него и да флашнеш къстъм 6.0 ром.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай
#5

Т.е може и да не получа ОТА ъпдейт така както е на 4.4.2?

ДНЕС БЕЗ ВОЛЯ НИЩО НЕ СЕ ПОСТИГА, ЗАЩОТО ЦЕЛИЯ СВЯТ Е ПОТЪНАЛ В ПОТ, КРЪВ И ЛИМФА
Цитирай
#6

Щом не си получил досега ме съмнява да получиш някога. Няма смисъл да чакаш, прочети как става и действай. Smile

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)