Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy S6 Edge plus - черни точки и петно
#1

Здравейте,

появи ми се много странен дефект на дисплея - една колона черни точки, малко цветни и сивкаво петно около тях. Изключително много си пазя телефоните, и нямам никакво обяснение от къде може да се появи такъв проблем. На протекторът няма следи от удар/надиране, дисплея е в перфектно състояние. Дали е проблем, който би бил покрит от гаранцията? Прилагам снимка на проблема:

[Изображение: 2hgbxg3.jpg]

-==- Samsung Galaxy S8+ -==-
Цитирай
Аксесоари
#2

Носи им го ще го оправят... или ще ти сменят дисплей модула или нов телефон
Цитирай
#3

И на моя се появи само черна точка кръгла около милиметър има към 10 15 изгорели пиксела ,в долния десен ъгъл е почти в края на дисплея.
За сега не ми пречи ,почти не го забелязвам,но мисля да го пратя.
Гаранцията ми е към технополис,до сега не съм ползвал гаранция към тях.Някой знае ли как стоят там нещата с ремонтите.

 Galaxy Note 4 N910F
Цитирай
#4

Развитие - телефонът е с гаранционно сменен дисплей. Относно Технополис - магазините препращат апаратите за ремонт към съответните сервизи. В момента Самсунг правят ремонтите много бързо - сумарно 7 работни дни бях без апарат, като 6 от дните апарата бе в куриерите, и само 1 ден в сервиза. Така че носиш апарата в Технополис докато е в гаранция, за да ти оправят проблема.

-==- Samsung Galaxy S8+ -==-
Цитирай
#5

'mantarov' носиш телефона с гар. карта в Технополис те като видят, че е за сервиз го пращат в София или Варна, транспорта е техен.
Цитирай
#6

Благодаря ,колеги!

 Galaxy Note 4 N910F
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)