Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Намокрен S7 edge
#1

Здравейте. Днес се случи да намокря телефона,но след близо 2 часа се опитах да го заредя и ми показва,че е открита влага.Горе лепенките при сим слота са си бели. Някакви съвети?

Едит: След 2 мин продухване със сешоар телефона реши, че вече е сух и ще се зарежда. Big Grin Извинявам се за темата бях тотално забравил да направя това.

Samsung Galaxy S8 Plus / Midnight Black / 64 GB
Цитирай
Аксесоари
#2

Изчакай да изсъхне слота за зареждане, явно има влага и след това ще започне да зарежда.

                                                                    
Цитирай
#3

След като се къпете с телефона ползвайте безжично зарядно. USB порта за за 2 часа най вероятно не е изсъхнал.

Sent from my LG-D802
Цитирай
#4

Както каза degman, използвай безжично зарядно.
Всъщност използването на сешоар за "продухване" не е от най-добрите идеи.

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#5

Сешоарът винаги действа!  Smile
Цитирай
#6

Да, най-добрия вариант е с прахосмукачката
Цитирай
#7

Ще го имам впредвид при следващи проблеми. Знам,че отнема време да се изсуши порта,но телефона беше останал с 1% батерия, а ми трябва за след малко, защото излизам и затова му забързах процесора със сешоар.

Samsung Galaxy S8 Plus / Midnight Black / 64 GB
Цитирай
#8

Да допълня с полезен съвет: Когато говорителят се напълни с вода и започне да звучи като пробит, пуснете си хип хоп музика със звука на макс - след 2-3 песни водата ще излезе сама и ще се чува отново нормално. Smile

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#9

За 10 секунди с прахосмукачка се оправят пробвани и работи в 100% от случаите
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)