Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Някой играе ли играта на телефона?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Дааа, от доста време. Хубава е.

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#3

На кое ниво си, аз преди много малко я играех, но сега като повечето ми приятели я играят, и аз почнах Big Grin  , пред играех и много cs 1.6, но от 1,2 месеца малко ми омръзна и я спрях, пък и нямам толкова време за игри вече.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#4

Оооо аз съм 36 Big Grin

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#5

Ти си неиграеш, от колко време я играеш и по колко. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#6

има ли начин да увелича guideline ?

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#7

Само на десктоп версията, но може да те хванат.

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#8

Има 100% guideline без да ви хванат само че трябва да си изтриете FB приложението докато инсталирвате играта после пак си го сваляте и ви е 100% win Wink

Huawei P8 Lite 16GB
Цитирай
#9

(2017-03-03, 15:39:52)queens39 написа:  Има 100% guideline без да ви хванат само че трябва да си изтриете FB приложението докато инсталирвате играта после пак си го сваляте и ви е 100% win Wink

Качи приложението тук.

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#10

Аз я играя вече пет месеца.. супер си е играта.


Прикачени файлове Миниатюри
       

Редми ноте 7 - 6/64
Цитирай
#11

Да, единствената игра която така и не ми омръзна.


Прикачени файлове Миниатюри
       

[Изображение: heis3nberg.jpg]
Цитирай
#12

Как печелите толкова много? Аз още се влача на 36 ниво Big Grin

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#13

[Изображение: image.jpg]


[Изображение: photo_2017-04-17_23-08-30.jpg]

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#14

Абе хора да не играете с hack. Big Grin , аз вече съм 19. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#15

Който играе с хак го банват!

Редми ноте 7 - 6/64
Цитирай
#16

Я кажете как си правите тия щеките да ви за без пари ? И как толкова много пари натрупвате?? Нещо чийтове ли се ползват?
Цитирай
#17

(2017-05-17, 17:39:35)TrabantaBG написа:  Я кажете как си правите тия щеките да ви за без пари ? И как толкова много пари натрупвате?? Нещо чийтове ли се ползват?

Няма нищо без пари, в момента съм черен диамант и с 8.5 милиарда монети Smile
За да имате хубави щеки - купувате кеш и отваряте легендарни кутии, на мен всички са ми на макс полър!

(2017-03-03, 17:31:01)bLck написа:  Качи приложението тук.

При всяка нова версия излиза и хак с дълги линии!
Мен преди две години ме баннаха, защото ползвах такава - модивицирана игра, не знам дали, ако дейнсталирам фейса, дали ще ме баннат, затова не експериментирам, понеже съм на високо ниво 209

(2017-03-03, 15:39:52)queens39 написа:  Има 100% guideline без да ви хванат само че трябва да си изтриете FB приложението докато инсталирвате играта после пак си го сваляте и ви е 100% win Wink

Все още ли играете с хак?

Редми ноте 7 - 6/64
Цитирай
#18

Който иска може да ме намери в играта под номер: 194-582-622-3

http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id...40759n.png

Редми ноте 7 - 6/64
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)