Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung galaxy A3 2017 - мнения
#1

Здравейте, колеги! Тези дни ще преподписвам договор и мисля да си взема А3 2017. Изглежда ми добре като цяло, има пръстов и кажи речи е със същите х-ки като на А5 2016.  Ако някой сподели мнението си за телефона ще съм му много благодарен! Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Колега взе ли телефонът?
Цитирай
#3

Не е лош, но на мен ми е малък...По-добре си вземи S6 edge или А5 2017.
Цитирай
#4

Здравейте, взех телефона! Много съм доволен! Камерите са просто уникални /особено предната/, наистина е водоустойчив Big Grin , за процесора нямам забележки за сега, харесва ми много! Ако имате въпроси питайте!
Цитирай
#5

Как няма да снимка добре, когато камерата е на Сони. Smile
Цитирай
#6

Батерията как е

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай
#7

Е че за 529 лв с 50 мхап и малко по мощен процесор и по грозен дизайн Не си заслужава а3 миналата година дизайна е трепач .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#8

Телефонът е хубав и е доста сериозен upgrade спрямо миналогодишния модел, но според мен цената е все още висока. Обикновено цените на моделите от А-серията намаляват сериозно няколко месеца след пускането им на пазара. И аз се замислям за по-малък телефон, но ще изчакам до лятото, когато надявам се цената ще е със стотина лв надолу, а и дотогава вероятно ще излезе Анфроид 7 за него.
Цитирай
#9

Колега, кажи как се представя батерията на телефончето?
Цитирай
#10

Батерията се представя много добре! Цял ден с ръчкане издържа! За цената, аз лично го взех за 410 с план Smile
Цитирай
#11

Ето и едно ревю!

Samsung Galaxy   A54 5G
Цитирай
#12

Много ви харесвам А3-те - 2017 и освен батерията, ако дадете и няколко непринудени снимки с камерата.. ще съм ви благодарен Smile

п.с При достигане на цена ~ 450- 500 лв., мисля е прекрасен.

                                                                    
Цитирай
#13

Привет появи се информация че самсунг работят по бъдещ ъпдеит за андроид 7 ос за samsung a3 2017.В момента тестват новата ос на телефона.Но не се знае кога точно ще пуснат новия ъпдеит
http://m.gsmarena.com/nougatpowered_sams...-24846.php

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай
#14

Как е звукът на слушалките от комплекта или с някои по-сносни.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#15

(2017-05-03, 18:35:07)tonus написа:  Как е звукът на слушалките от комплекта или с някои по-сносни.

слушалките от комплекта не съм ги ползвал. използвам ог лг г3 и съм много доволен!
Цитирай
#16

Здравейте,
Ще се радвам ако споделите повече отзиви за телефона.
Спрял съм се на два модела и единият е точно А3 2017. Допада ми заради няколко характеристики - компактни размери, издръжлива батерия, възможност за always on display, не софтуеърни навигационни бутони, възможност за инсталиране на приложения на картата памет и водоустойчивост.
Изгледал съм няколко ревюта и съм прочел няколко статии за модела. Отбелязват се няколко отрицателни черти и бих ви помолил за коментар като ползватели. Все пак едно е да направиш ревю на телефона след ден употреба, а съвсем друго да го ползжаш от месеци.
Притесняват ме следните негативи, които рецензентите са открили:
1. Слабо приема Wi-Fi (връзката постоянно се разпада при малко по-слаб сигнал);
2. Настройка на осветлението на екрана под 92% води до трептене, което макар и незабележимо за всички, дразни зрението и води до умора;
3. Камерите често правят преекспонирани(много светли) или нефокусирани(размазани) снимки;
4. Бих помолил да споделите дали употребата на always on display води до чувствително по бързо изразходване на батерията?
Ще съм благодарен да чуя отзиви и коментари по горните точки...
Поздрави!
Цитирай
#17

Здравей, ползвам телефона повече от 2 месеца и относно точки 1,2,3 мога да кажа, че не съм забелязал нищо подобно. За т. 4 толкова ме кефи  always on display, че никога не съм я изключвал и немога да кажа дали хаби бързо батерията, но до сега винаги ми е изкарвала цял ден ( от 7:30 до 23:30) и го включвам в зарядното. Като цяло съм много доволен от телефона и батерията е много добра. Преди ползвах Sony Z3plus и при същото натоварване към 15:00 часа го включвах към външна батерия.
Цитирай
#18

Ползвам телефона близо две години. Машина е! Но не е водоустойчив. Помирише ли влага, блокира usb и трябва да се влиза в сервизни настройки. По-добре забравете за къпане и миене на мивка. Ще ви развият куп теории как "водоустойчив" не  е водоустойчив.
Та още е жив де. Много здрав телефон. Не е блокирал, забавял никога. Тормозът е тежък - батерията е както в началото. Добра инвестиция за непретенциозни.
Цитирай
#19

(2019-01-23, 22:19:32)Dedon написа:  Но не е водоустойчив. Помирише ли влага, блокира usb и трябва да се влиза в сервизни настройки. По-добре забравете за къпане и миене на мивка. Ще ви развият куп теории как "водоустойчив" не  е водоустойчив.

Колко водоустойчиви телефона сте мокрили и как очаквате да се държат?

Телефона е водоустойчив. IP68
След като се намокри USB пората, показва "че е открита влага в USB порта", никакви "сервизни настройки".
Ако е намокрен от вода от басейн (с химикали) или от морска вода (със сол), измива се добре с чиста вода и след известно време изсъхва и става напълно работоспособен.
Докато показва, че има влага не може да е зарежда и ползва USB порта. Ако се налага да се зарежда може и въздух да се премахне влагата и до минута да се ползва.
Друго леко неприятно е, че влажните говорители: горния за разговори се чува тихо, а високоговорителя "гъгне" докато не изсъхнат добре.

Иначе телефона е много добър, за повече от година експлоатация. Последен update на софтуера от преди десетина дни.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай
#20

Разменям А5 2017 за А3,тъй като го купих за мъжът ми преди 1г. и само 3-4 пъти го е пускал ,но не може да свикне с размерите му.Той в момента има С 4 мини ,който вече е изпята песен
Телефона ми е с гаранция,пускам го за октуализации и прибирам

Samsung galaxy A 70
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)