Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei представи конкурент на OnePlus 3T
#51

(2017-04-06, 07:57:01)bodonance написа:  @smiley @e34v8 споменавате P9 в частност Р9lite ... та да се изкажа и аз по въпроса. Имам позната в теленор, която ме урежда с това - онова от време на време ... та отивам да взимам хуяговей П9лайт на жената на далавера и по стечение на обстоятелствата моята позната ме запозна с регионалния на хуяговей ... обираше онърите от теленор, че не им достигали бройки за някаква корпоративна сделка ... Поговорихме си и човека каза "ако искаш да работи добре не ъпдейтвай" ... Та на жената е със софтуера от кутията със забранени ъпдейти и т.н. и вече 3 месеца цеми мрака. Бърз, без лаг, мазна работа, няма дрейн и е железен в стендбай, а и си прави по 7 часа SoT ... ползвам го да засрамвам "флагмани" на някои авери като ги бъзикам твоя може ли така Smile  ... даже по едно време се замислих дали и аз да не взема един (смятай колко ме радва)
Приятелка на жената е с П9 и работи значително по зле, на авера на жена му П9лайта (жената от там видя и поиска същия) който вече е минал 1-2 ъпдейта и няма нищо общо ... батерията и камерата са много по зле ... В тази връзка много ми падат в очите като поддръжка, НО пък и вече правя голяма разлика от П9 лайт до П9 лайт ...

Е телефон, който след ъпдейт се влошава (и то явно говорим за значително влошаване) как може да говорим, че е с добър софтуер? (: 
Точно това е идеята на ъпдейтите, и точно за това толкова много хора врякат че не получават навреме ъпдейти - защото се предполага че подобряват user experience-a.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
Аксесоари
#52

Ами P8 Lite си е с добър софтуер. В Щатите започна да се продава с Андроид 4.4, В Европа- с 5.0. Категорично мога да кажа, че с ъпдейтите на база на 6.0 работи по-добре (не че преди работеше зле). Производителността се подобри, добавиха нови екстри, дори и дисплея е по-ярък.
Недостатък е друго- част от официалните ъпдейти трябва да си инсталираш ръчно, ако искаш да ги имаш преди да ти дойдат ОТА. Телефона ми е на година и малко, още е пъргав. Не съм забелязал фрапантни лагове и забивания и при по-новите модели, включително тези, които споменахте.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)