Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем Xiaomi Redmi Note 2
#1

За втори път ми се случва алармата за събуждане сутрин на телефона да не се включи и да стана ненавреме.
Телефонът е настроен да се изключи вечер в 24.00 ч и да се включи сутрин в 6.00 ч. 
Алармата е настроена за 6.30 ч
От това, което се вижда на графиката според мен сутринта телефонът е имал достатъчно батерия , но тя се е изтощила много бързо при опита телефона да се включи сам. Когато направих опит да го включа ръчно батерията беше на 0%.
Първия път , когато направи този проблем преди месец само беше отказал да се включи сам, но батерията имаше заряд , когато го включих ръчно.

   [Изображение: oD7vrGc6zMxcGt6zF0JgR3mO629GvemqaQAeQ2al...24-h930-no]
Цитирай
Аксесоари
#2

Явно нещо се бъгва при включването. А защо го изключваш изобщо? Аз примерно го включвам на самолетен през нощта.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай
#3

Пести се батерия , а и е след рестарт сутрин. Апаратът е на 1 година и не е правил никакви проблеми досега.
Цитирай
#4

@drakkar, с какъв ROM е устройството в момента?

 
Цитирай
#5

Global 8.1 Stable 8.1.2.0
Винаги е бил с глобален ром с ОТА ъпдейти.
Цитирай
#6

Пробвай с изчистване кеша на приложението тогава.

 
Цитирай
#7

Aз да попитам само информативно, след ръчен рестарт или ръчно изключване/включване дали ги прави пак тези номера.
По принцип самото включване си хаби ток, защото зарежда всичко наново, ама такова драстично падане на батерия не бях виждал
Цитирай
#8

Този проблем досега 2 пъти ми го направи и то винаги при опит да се включи сам сутрин.
При ръчен рестарт или вкючване не е имало проблем, но и като брой са много малко ръчните рестарти / включвания за година ползване.
Цитирай
#9

Местя темата в раздела на телефона.
А защо не тестваш с DND mode, вместо да го изключваш?

Root-нат ли ти е телефона?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#10

Не е рутнат. Сутринта си се включи както трябва.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)