Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Weather witget От Xperia S на Samsung J7
#1

Как мога да сложа визуалнивизуалния елемент за времето  от Xperia  на Самсунг.  Тези които има в маркета не ми харесаха

Sony Xperia S .....  Samsung J7.....Nokia 7.1.... Samsung A9 ... Samsung S22 plus 
Цитирай
Аксесоари
#2

Трудно. Това не се прави лесно като да инсталираш приложение. Ще се поставиш пред много трудности и проблеми
1. трябва да вземеш апк-то от системата на експериата и да се пробваш да го инсталираш като приложение
2. ако не стане трябва да го копираш към твоята система за да стане системно приложение.
3. ако не стане тогава, става много трудно, защото на самсунг фреймуърка е коренно различен от този на сони. И тогава.... разбираш че е много вероятно да не стане.

A trip down memory lane
2013: ZTE Blade III
2015: Samsung Galaxy Core 2
2016: Samsung Galaxy J5 2015
2017: Samsung Galaxy J5 2017
2018: Xiaomi Redmi Note 5 AI
Цитирай
#3

Ще продавам да го взема от Сонито тогава

Sony Xperia S .....  Samsung J7.....Nokia 7.1.... Samsung A9 ... Samsung S22 plus 
Цитирай
#4

Ако говориш за този, който ще видиш по долу в скрийншотите....
Този е от Sony Xperia... точно от кой модел не знам. Сложил съм го на моя J7 2016.... Просто се сдобих с архив (Titanium Backup) на системното приложение правен на друг телефон (Xperia).
Необходимо е телефона да е рутнат с инсталиран Titanium Backup. Ако са ти изпълнени тези условия мога да ти пратя трите налични файла от Backup-a, който имам. Макар, че приложението е системно наличният Backup се инсталира безпроблемно.

От widget-a се влиза в пълноекранна графична страница на приложението, а от нея се влиза в сайта Accuweather.com през нещо като собствен браузър.


Прикачени файлове Миниатюри
                       
           

Samsung Galaxy Note 10+
Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE, Xiaomi Mi Max 2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)