Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Зарядно за кола , препоръка!?
#1

Здравейте моля да споделите опит със зарядно за кола ползвам вече две години телефона и съм доволен. Сега ми се налага да го ползвам много повече за разговори и за приложения върши ми идеална работа и не искам да го сменям но батерията не ми стига за един ден постоянно съм в колата и мислех че ще си оправя проблема с купуване на 2 ампера зарядно колкото е и оригиналното вече две такива взех телефона не ще и не ще да се зарежда или зарежда много бавно пробвах да сменя кабелите но на зарядното на 220 волта кабелите се зареждат добре доста бързо някой някакви идеи да даде каква може да е причината защото с 2 зарядни от по 2 ампера резултата е един и същ
Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз лично ползвам, кабел от Sony и оригинално зарядно за iphone. Зарежда си като това на 220V.
Цитирай
#3

Склонен съм да дам повече пари за качествено зарядно и кабел само и само да ми свърши работа. Тенденцията е ч искам да закачам и блутут слушалка и разхода ще скочи много. Мисля си дали да не си взема инвертор за 220V . Иначе днес в Технополис гледах един комплект Jabra Boost ,зарядно и слушалка 100лв. викам ще прежаля ама дали ще върши работа иначе въпросното зарядно има две USB-та едното е 1А а второто е 2,4А.
Цитирай
#4

Аз също използвам Блу тут слушалка и не ми е нужно зарядно за нея . защото батерията издържа 10 дена с едно зареждане. Моделът е Samsung HM1200 . Използвам я всеки ден докато съм на работа по осем часа. А за зарядното- търси си някое оригинално от марков телефон.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)