Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

За какво трябва да внимавам при покупката на Note 4, втора употреба?
#1
Shocked 

Здравейте! 
Реших да си купя Note 4 N910C, втора употреба. Утре пристига. Смятам да го тествам добре в Еконт. Моля, споделете с мен, има ли някакви специфични неща, на които трябва да обърна внимание. Какви програми да му инсталирам за тест? Колко процента е нормално да падне батерията при непрестанно натоварване за 1 час ( понеже продавача ми каза, че я е сменил с оригинална преди 1 месец)? И ако се сетите нещо друго, чувствайте се свободни да го споделите :Smile
Благодаря за отделеното внимание!
Цитирай
Аксесоари
#2

до 15% за час ако падне считай че имаш късмет. Какво ви кара да купувате толкова стари апарати?
Цитирай
#3

Нуждата от S-pen и повече функции. В момента съм със Sony Z5, но функционалността на Note е много по- голяма. Note 5 не ми допада, поради няколко причини, а не ми се чака за излизането на Note 8 Smile
Цитирай
#4

Инсталирай му an tu tu
Трябва да изкара не по малко от 50 000 точки
Ако е по малко,го връщай на собственика му
Цитирай
#5

Добре Smile Благодаря за съветите!
Цитирай
#6

(2017-02-23, 17:27:31)sasho2210 написа:  до 15% за час ако падне считай че имаш късмет. Какво ви кара да купувате толкова стари апарати?

UFO

/SonyXperia Neo 4.0.4/GS1/GS2/Galaxy S4/NOTE2 4.1.2 Hawkish Exv2/LG G3 4.4.2 ROOT/NOTE3/NEXUS5/SONY XPERIA Z ULTRA 4.4.4/Iphone5s/Note 4/Galaxy S8/Galaxy S8+/NOTE8 DS
Цитирай
#7

(2017-02-23, 17:27:31)sasho2210 написа:  Какво ви кара да купувате толкова стари апарати?

Какво означава да е стар?!? Телефон с 3 гъби рам ще е адекватен още доста дълго време -гледайки колко дълго се поссържат приложенията в плей стора за старите платформи...
До скоро гугъл поддържаше андроид 2.3... официално, какво да кажем за 6-цата...
Цитирай
#8

Благодаря на всички! Купих си телефона преди 3 дни и съм много доволен. Надявам се да остана и за в бъдеще! Smile
Цитирай
#9

Момци, заслужава ли си Note 910V (модела е за щатите) Предлагат ми го бартер за едно ЛГ G3 което ми се ди непотребно. Преди съм имал пак Note но бе 910С . Та има ли разлики в двата освен банда и ще имам ли някакви ядове и терзания с него ако го взема?
Цитирай
#10

Разлики има в процесора и графичния ускорител, за друго не се сещам.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#11

Темата е малко стара, но телефончето още се продава втора ръка за това ще кажа най-важните за мен неща. Абсолютно задължително след пускане влизам в менюто за набиране на номера и въвеждам кода *#0*#. Това е меню за тестване. След като се появи оглеждам добре бялото на екрана. В над 80% от случайте има изгорели (burn-in) пиксели. По принцип ясно си личи лентата, която е най-отгоре как се е отпечатала. Тоя проблем за мен не е deal breaker стига да няма гадни отпечатъци по основната част на дисплея. Тази проверка е задължителна при всички samsung телефони с amoled дисплей. Второто са разговорите. Обаждам се да ме чуят и да разбера те чуват ли ме - тук естествено всичко трябва да е нормално. После се гледа камерата - артефакти, фокусира ли като хората, крашва ли и т.н., микро сд слота работи ли., писалката наред ли е. След това инсталирам антуту и чакам. Задължително трябва да мине нормалните тестове с графичните клипчета, защото има реплики, които не ги минават и после залъгват антуту да ви покаже високи резултати. По-принцип всеки имал телефон на Самсунг с амолед дисплей веднага ще разбере дали това което гледа е реплика или не. На останалата част от теста и казвам разцъкване - ровичкам в настройките, гледам версията на андройда, модела на телефона, пускам си опциите за програмист, ако не са и т.н.


[-] 1 потребител изказва благодарност на noxpire за това мнение:
  • aladin
Цитирай
#12
Wink 

The Sprint Note 4 has FM radio.


Модела е SM-N910P   Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)