Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nougat - Settings, мога ли да го променя?
#1

Абе, да ви питам тука една работа Big Grin
Ползвам телефончето с кеф откакто е с Нога (не съм с Български ром), нито грее, нито нищо, като стрела е.
Само едно нещо ме дразни и това е изгледа на новия Settings, не ме кефи и много трудно намирам нещата, може ли чрез тема нещо да се върне старият изглед от Маршмело или нещо друго да се направи за да изглежда по по-норнален начин.

Благодаря ви Heart Tongue

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
Аксесоари
#2

Не знам за изгледа но може да ползваш търсачката в менюто, аз също имах затруднения , но с нейна помощ се оправих
Цитирай
#3

някой друга идея?

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#4

Извинявам се но да попитам и аз сложих нога през одон англиския но ненамирам в настройките една опция (всички икони на началния екран). ако някой знае да пише.
Цитирай
#5

Тази опция я няма за Самсунг.
Имаш предвид като Айфона всичко да е на екрана.

Това Лг го има, не съм срещал тази опция в Еджа дори и в Маршмело.


Edit: Прав си за Маршмело я имаше тази опция... За Ноуга и аз не намирам.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#6

(2017-02-25, 13:32:37)Victormihov написа:  Абе, да ви питам тука една работа Big Grin
Ползвам телефончето с кеф откакто е с Нога (не съм с Български ром), нито грее, нито нищо, като стрела е.
Само едно нещо ме дразни и това е изгледа на новия Settings, не ме кефи и много трудно намирам нещата, може ли чрез тема нещо да се върне старият изглед от Маршмело или нещо друго да се направи за да изглежда по по-норнален начин.

Благодаря ви Heart Tongue

 Можеш като си рутнеш телефона и качиш с Odin някой друг  ROM.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)