Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Коя камера е по добра Huawei p9 ..iPhone 7plus
#1

Имате ли впечатлени коя от двете камери между Huawei p9 и тази на iPhone 7 plus е по добра. Мерси
Цитирай
Аксесоари
#2

Иска ли питане, много ясно, че на iPhone 7 Plus е по-добра.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#3

Имам колега с iphone 7 plus,аз съм с Huawei P'9 и моя телефон направи по добри снимки на слаба светлина,но не сме ги тествали сериозно телефоните в този аспект,нито аз,нито колегата разбираме много от фотография,настроики на снимки и тъи натътака.

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай
#4

Питам, защото в някои от клиповете които съм гледал, като че ли камерата на Huawei я изкарват по добра
Цитирай
#5

Ябълката само може да си мечтае за камерата на P9. Брат ми щом е фотограф, има такъв и казва че моя P9 е по-добър, ми е достатъчно показателно.

Huawei Ideos -> P1 -> P6 -> Honor 3X -> P9 -> Mate 10 lite
Цитирай
#6

С ръчните настройки на P9-ката мисля , че Aйфона няма да има шанс . 
Ако темата беше в Iphone форум нямаше да има нито едно мнение за P9 ... така , че може би сме пристрастни , но ... Big Grin
Цитирай
#7

На хартия ябълката има предимства, но все си мисля, че и на практика ще е така Smile
[Изображение: screenshot_110.jpg]
Цитирай
#8

Единственото нещо което ние нямаме е 4к за видео, но пък нямаме проблема с минаването от тъмно към светло което има iPhone 7/Plus. И двата телефона имат нещо подобно на shallow deep to feel, но Р9 се справя по добре в софтуерното обработване. При iPhone понякога стават странни снимки с този ефект. Аз бих препоръчал камерата на P9, въпреки че нямаме image stabilization.


Sent from my iPad using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай
#9

Казват че за черно-бели снимки камерата на Р9 е много добра. За цветни и на тъмно май отстъпва на iPhone и Самсуга.

Huawei P10
Цитирай
#10

iPhone, но и цената му е "по-хубава". В момента няма смисъл да се дават пари за Айфон, след 6 месеца излиза новия. Ако можеш, чакай. Smile

Huawei P9
Цитирай
#11

Мерси за отговорите
Цитирай
#12

По скоро P9,като се има и в предвид двойно повечето пари....за iphone просто не се заслужава.

Изпратено от моят Lenovo P1ma40 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#13

Фен съм на андроидите, като цяло плюя ябълките, Но
не сте прави, камерата особено на плюса особено в автоматичен режим е по-добра.

Оптична стабилизация, п9 няма. 
Сензор 1.8 п9 е с 2.2! 

Имам p9 не е лоша камерата, но  не е и кой знае какво.
 При п10 вече малко по-различно положението.

Не говоря за пари, ос и т.н. само за камерата.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай
#14

P9 е по-скоро за любители фотографи, а 7 плюс освен един портретен режим какво има повече (говорим за снимки)? P9/P10 имат повече глезотийки на камерата и именно за това ми харесва повече от 7 Plus. Особенно ако имаш трипод вечер можеш да постигнеш уникални резултати(като за телефон) Smile Айфон-джийте като направят такива снимки да дойдат да ми се обадят Smile
[Изображение: b8c30f303030c79f767c137c7fc8f04e.jpg][Изображение: 610314590339a66f4c6526da74ed5e27.jpg][Изображение: c17cf1c8c6ee3864902a86159c8b36ab.jpg][Изображение: f4f78bd7a0f76740a2d401b56b75df7b.jpg]

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай
#15

Снимка на чаша с мента- отляво с IPhone 7, отдясно с Huawei P9. И двете снимки в автоматичен режим.

Снимка на чаша с мента- отляво с IPhone 7, отдясно с Huawei P9. И двете снимки в автоматичен режим.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Vall, Huawei Р30 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)