Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми с модема на нуга при абонати на Теленор
#1

Здравейте, предлагам  тук да дискутираме проблемите с модема, хем да видим колко човека станахме с този проблем.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравейте, аз бях един от тези с проблема с мрежата с BTU. От миналия петък съм с XEO андроид 7,0 и нямам никакви проблеми с мрежата. Телефона работи прекрасно.Флашнах BGL 6.0, CSC - то ми стана на XEO и направих ОТА ъпдейт до 7.0.

Huawei P20
Цитирай
#3

Аз сложих само модема на същото xeo и загуби обхват.Сега май ще го флашна като теб да видя за кво иде реч.
Цитирай
#4

С какъв е проблемът по точно колеги? Питам защото аз съм BTU двусимов и имам разни проблеми с Виваком... Да сравня дали са същите. Благодаря.
Цитирай
#5

Губи обхват и изписва съобщение че не е регистриран в мрежата.
Цитирай
#6

Много странно е това с обхвата, най-вече, защото не се проявява при всички.
Колега, аз също съм с двусимов(Mtel, Telenor) - BTU и нямам никакви проблеми вече 5-6 дни. Дали не е от значение серията на производство?

Samsung Galaxy S10+ Prism Green
Цитирай
#7

Ами не знам за серията, аз и колегата blade1980 сме от една партида, но Alex мисля се казваше, е съвсем друга партида.

(2017-02-27, 10:19:11)blade1980 написа:  Аз сложих само модема на същото xeo и загуби обхват.Сега май ще го флашна като теб да видя за кво иде реч.

Хайде като го флашнеш и после ъпдейт през ота сподели какво се случва, макар че не вярвам да стане. То ако стане, спокойно флаш на бту 6.0 и от там ъпдейт през ОТА.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#8

[Изображение: 2dc1647f7aec88ec7ccf33b31a698a98.jpg] Проблема си остава и с този ром и с този CSC.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

Споделяйте и къде се ползва телефона, в смисъл града поне. Предположението е че евентуално е от клетките на точно този оператор в определени региони.

Sent from my SM-G935F
Цитирай
#10

Това с флашване на 6.0.1 btu и после през ота нуга го правих нищо не стана пак губи обхват за това се двоумя още какво да правя.Иначе тела го ползвам в Стара Загора.
Цитирай
#11

Аз ползвам мрежата в гр.Сунгурларе

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#12

Аз в гр. Ямбол.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#13

От Стара Загора съм и клетката е до леглото ми както се казва...Сега съм с BTU и модем от 6.0 и нямам проблеми...С Nikito82 доста варианти пробвахме и засега само по този начин нямам проблем...

Samsung Galaxy S10+/ Prism White


Цитирай
#14

(2017-02-27, 16:25:30)! Алекс написа:  От Стара Загора съм и клетката е до леглото ми както се казва...Сега съм с BTU  и модем от 6.0 и нямам проблеми...С Nikito82 доста варианти пробвахме и засега само по този начин нямам проблем...

С 6.0.1,и ние нямаме проблеми.Проблема е с 7.0
Цитирай
#15

(2017-02-27, 16:25:30)! Алекс написа:  От Стара Загора съм и клетката е до леглото ми както се казва...Сега съм с BTU  и модем от 6.0 и нямам проблеми...С Nikito82 доста варианти пробвахме и засега само по този начин нямам проблем...

А с оригиналния модем на нугата имаш ли проблеми ?
Цитирай
#16

(2017-02-27, 14:59:53)blade1980 написа:  Това с флашване на 6.0.1 btu и после през ота нуга го правих нищо не стана пак губи обхват за това се двоумя още какво да правя.Иначе тела го ползвам в Стара Загора.
Нещо не си разбрал колега. Човека е флашнал BGL 6.0.1 не BTU. CSC-то му станало на XEO. И тъй като е излязла 7.0 за Полша - XEO е обновил през OTA.

'g'SM-G955F
Цитирай
#17

Исках да кажа че това от това xeo което той е сложил съм сложил модема на моето btu и пак губи обхват.

Флашнах го с 6.0.1 бгл и от него ота ъпдейт към нуга да видим как ще е.
Цитирай
#18

(2017-02-27, 17:38:46)blade1980 написа:  Исках да кажа че това от това xeo което той е сложил съм сложил модема на моето btu и пак губи обхват.

Флашнах го с 6.0.1 бгл и от него ота ъпдейт към нуга да видим как ще е.
Е добре де , аз съм 6.0.1 BGL и още нямам OTA ъпдейт... ?
Цитирай
#19

Той като я е флашнал е станало ХЕО и за това има.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#20

(2017-02-27, 17:21:24)blade1980 написа:  А с оригиналния модем на нугата имаш ли проблеми ?

Да имам проблеми..И дори и след актуализацията която бяха пуснали. Smile

Samsung Galaxy S10+/ Prism White


Цитирай
#21

Или тия от самсунг са пълни кретени или тея от теленор.Иначе да xeo стана csc и една промяна виждам спрямо BTU че вече вместо 4g пише LTE.
Цитирай
#22

Да и при мене преди така стана и много ме дразни.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#23

(2017-02-27, 22:08:12)Nikito82 написа:  Да и при мене преди  така стана и много ме дразни.

То квото ще да пише само да не губи обхват че ще го изпера в земята вече.

Лоши новини тотално губи обхват и с този софтуер.Днес цял ден на работа ще съм без телефон направо ми иде да го строша.
Цитирай
#24

Колеги странно е.. аз продължавам да нямам проблеми вече 4 ден. С BGL - XEO съм. След OТА не съм направил хард ресет, но не мисля че това е от значение.И при мен вместо 4g пишe LTE но ми е все тая. Телефона работи по-добре от всякога, дори си мисля че е една идея по-бърз от 7.0 BTU. Tочно поради тази причина не съм направил все още хард ресет, просто няма нужда.

Huawei P20
Цитирай
#25

LTE е по-добрия вариант от 4G.
http://www.digitaltrends.com/mobile/4g-vs-lte/

'g'SM-G955F
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)