Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми с модема на нуга при абонати на Теленор

Супер дано да няма че и аз сложих новия BGL.
Цитирай
Аксесоари

И при мен вече повече от 24 часа не е губил обхват. Направих му и няколко Speedtest-a понеже се опасявах, че е по-бавна връзката - няма такова нещо, просто скоростта много варира на различни места и в различно време.
Цитирай

Аз вече над 15ч, нямам проблем. До деа дни ако е ок връзката, значи е оправен.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Здравейте колеги,

Гледам в момента в Sammobile има две налични BGL версии от 26.03.2017. Доколкото разбирам едната е мулти. Въпроса ми е дали е включен и фикса за мрежата и в случая коя от двете да флашна?

Всъщност едната е GBL а другата FOX

Huawei P20
Цитирай

И аз от вчера вечерта съм с gbl и нямам никакви проблеми за сега, не е губил.

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-03-28, 14:34:13)kuore написа:  Здравейте колеги,

Гледам в момента в Sammobile има две налични BGL версии от 26.03.2017. Доколкото разбирам едната е мулти. Въпроса ми е дали е включен и фикса за мрежата и в случая коя от двете да флашна?

Всъщност едната е GBL а другата FOX
Едната е GBL(Теленор), другата е GBL и двете са с новия фикс!

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Искаш да кажеш втората е BGL.
Цитирай

Всъщност коя е за предпочитане?

Huawei P20
Цитирай

Ако не си на теленор и bgl ще ти свърши работа.
Цитирай

Не става ли xeo като качиш bgl?

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk
Цитирай

И двата фърмуера (BGL и GBL) са с еднакви версии на PDA и модемите и няма никакво значение коя с кой оператор ще се ползва.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

Теленорската е малко по- малка по обем, но пък е с теленорската перка и 2 техни си тапета ,а са махнали двата сини фабрични.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

(2017-03-28, 16:18:53)Marto.g написа:  Не става ли xeo като качиш bgl?

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk

Да става ХЕО то и другата сменя CSC.
Цитирай

Освен проблема с мрежата дали е оправен с новата кръпка , ще може ли да споделите дали телефона се рестартира сам от време на време че моят от както съм с нугата го е правил 5/6 пъти , а на 6 - цата нито един път и е малко дразнещо иначе проблеми с телефона съм нямал на м-тел съм с техен ром !!!

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S7 edge -- Black,Onyx --32GB + Samsung Gear 2 Neo !!!
Цитирай

Ами пробвай де(колко ти коства), учете се и на самоинициатива...не хапе, а може и да сте полезни на други, бъдещи ползватели.

                                                                    
Цитирай

(2017-03-28, 22:05:13)jaryy написа:  Освен проблема с мрежата дали е оправен с новата кръпка , ще може ли да споделите дали телефона се рестартира сам от време на време че моят от както съм с нугата го е правил 5/6 пъти , а на 6 - цата нито един път  и е малко дразнещо иначе проблеми с телефона съм нямал на м-тел съм с техен ром !!!

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Да не би да ти е включено в Settings - General menagement / Reset / Auto restart?
Цитирай

Не е включено , не мога да го обясня не е точно пълен рестарт на две седмици го прави , не е чак такъв проблем но ми беше любопитно дали го има и при другите !!!

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S7 edge -- Black,Onyx --32GB + Samsung Gear 2 Neo !!!
Цитирай

(2017-03-28, 22:05:13)jaryy написа:  Освен проблема с мрежата дали е оправен с новата кръпка , ще може ли да споделите дали телефона се рестартира сам от време на време че моят от както съм с нугата го е правил 5/6 пъти , а на 6 - цата нито един път  и е малко дразнещо иначе проблеми с телефона съм нямал на м-тел съм с техен ром !!!

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Да, онзи ден няколко часа след ъпдейта се рестартира сам докато се опитвах да отворя стоковия интернет браузър. Както казах, този ъпдейт няма бъг фиксове по софтуера, а само в модема. Като цяло след ъпдейта до Android 7.0 Nugget ми се е рестартирал точно 3 пъти, като за щастие е беше докато ползвам телефона, а не например посред нощ, когато на сутринта очаквам аларма.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

На мен на 6 ми се рестартираше, от как минах на 7 само веднъж се рестартира.

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk
Цитирай

На мен никога явно на всеки е различно.

Май вече спокойно можем да кажем че проблема с обхвата е решен?
Цитирай

Eeeee. така хубаво си въртяхме форумчето..сега всичко замря..Big Grin..Айде бе колеги няма ли някой да се оплаче?

Huawei P20
Цитирай

Може някои да се оплаче от оффтопика ти

Изпратено от моят GT-I9301I с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Това беше в кръга на шегата..Big Grin

Huawei P20
Цитирай

При мен вече три дни не е губил обхват. Да смятаме, че проблемът е преодолян.
Цитирай

Като гледам е оправено.

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)