Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Заслужава ли си Nexus 7
#1

Здравейте,

Оглеждам се за сравнително евтин таблет. Като характеристики се спрях на Nexus 7 модел 2013.  Въпросът ми е дали си заслужава. Чета че има проблеми с дисплея. Дали са отстранени в някои от последните актуализации...
Цитирай
Аксесоари
#2

според мен е доста стар модел вече. ще бави и ще прави проблеми. не знам какъв е бюджета, но може би ще има по добри варианти
Цитирай
#3

Ами не ми се дават повече от 200 лв. Като цяло ще се ползва за вайбър, ютюб и фейсбук.

Изпратено от моят HTC One_M8 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Не бих препоръчал. Моят е 2012 (от най-първите preorder-и) и работи доста бавно, дори и без много качени неща. Опитвал съм доста различни ROM-ове, но така и не попаднах на някой, който да ми допадне. Веднага след инсталация на ROM-а нещата са окей, но след известно използване започва голямото бавене и понякога дори не може да се гледа Youtube.

В момента го използвам за тестова платформа на MicroG (заместител на Play Services) и в интерес на истината с последен Lineage OS (Андроид 7.1) и MicroG се държи добре (но не съм го ползвал много и е сравнително прясна инсталиран). Въпросът е, че такъв тип инсталация не е за ежедневна употреба от редови потребител. Трябва да знаете много добре какво правите и искате. Говорим за никакъв (или силно ограничен) достъп до Google Play, без използване (или с доста премеждия) на официалните приложения на Google и т.н.

Gregor Mendel died for your sins
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)