Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Забравен Google акаунт
#1

Здравейте, имам проблем с телефона на майка ми, върнала е фабричните настройки и не си знае имейл адреса за Google акаунта и не е с номера в момента с който е регистриран акаунта в момента телефонът е на менюто за активация и иска Gmail. Ще съм ви много благодарен.
Цитирай
Аксесоари
#2

Нов акаунт...
Цитирай
#3

А телефонът е?

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#4

Телефонът иска гоогле акаунт, който е бил вписан преди да се върнат фабричните настройки, телефонът е Samsung J5
Цитирай
#5

Ами намерете начин да възстановите паролата, иначе е трудно

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#6

Мисля дори и префлашване с один не помага в случая.

p. s.

в 4pda има тема за фирмуер за j5 и там има описано как може да се преодолее защитата, но е невъобразимо сложно, поне в сравнение с това просто да си запишеш акаунта и паролата в някой тефтер
Цитирай
#7

Здравейте, успях да открия имейл адреса, зададох нова парола, въвеждам ги, но телефонът отново не иска да стартира. Изписва ми: влезте с профила си в google който преди това е бил синхронизиран на това устройство. От друго устройство успявам да вляза в профила, но от телефона не иска
Цитирай
#8

напълно си сигурен, че това е акаунта с който е бил преди? Трябваше да стане, Може да е запомнил нещо локално или бог знае. Може да опиташ да изчистиш кеша. Спри го и влез в recovery - натискаш едновременно три бутона и държиш : power + home + volume up. Като светне екрана пускаш и чакаш, може минута две, сам ще си стигне до recovery и без други команди. Като излезе менюто, ще видиш, с бутоните за усилване отиваш на wipe cache partition и натискаш 1 път power. после на рестарт и рестартираш. и се увери че е свързан с wifi и имаш интернет връзка в момента в който иска акаунта и го въвеждаш. Дано помогне...

имам същия апарат между другото)
Цитирай
#9

опитах, не става ... Sad дали трябва да изчакам да минат 72 часа след последната смяна на паролата ?
Цитирай
#10

След хард ресет едва ли има някакъв кеш. Би трябвало да приеме мейла ако е същият.
Има ли гаранция телефона?

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#11

http://www.androidcentral.com/factory-re...-need-know
Цитирай
#12

https://www.progeeksblog.com/bypass-fact...g-devices/
Това е първата тема на която попаднах. Какво толкова му се чудиш Smile
Цитирай
#13

(2017-03-01, 21:16:26)MOHTbOPA написа:  https://www.progeeksblog.com/bypass-fact...g-devices/
Това е първата тема на която попаднах. Какво толкова му се чудиш Smile

Потвърждавам, този метод използвах преди месец, секюрити пач от декември 2016

Вечния бетатестер!
Цитирай
#14

между другото телефона не се заключва при ресет, ако не ползвате заключване на екрана с фигура или пин, а само обикновен свайп. колко пъти съм връщал фабрични и досега винаги имам опция skip и влизам без акаунт (J5 2016)
Цитирай
#15

Пробвах доста методи, но резултатът е неуспешен, моля за помощ, телефонът стига до екрана на който трябва да се въведе предишният Google акаунт и до там
Цитирай
#16

И със Swipe и без Swipe и със фигура и пин, я слага тая защита е тва, можеш да я изключиш само от опцийте на разработчика

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#17

как да стигна до тези опций ?
Цитирай
#18

(2017-03-02, 13:17:44)somaher написа:  как да стигна до тези опций ?

Опция в множествено число е опции, а НЕ опций!!!


Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#19

(2017-03-02, 13:17:44)somaher написа:  как да стигна до тези опций ?
Ти не каза ли че си намерил акаунта и си сменил паролата? 72 часа трябва да минат, така четох
Цитирай
#20

(2017-03-02, 13:33:39)sasho2210 написа:  Ти не каза ли че си намерил акаунта и си сменил паролата? 72 часа трябва да минат,  така четох

Да, изминаха повече от 72 часа, но проблемът си остана
Цитирай
#21

Значи не е трябвало да минават 72 часа за да се оправи!
Проблемът си е останал нерешен още тогава....
случвало ми се е да сменям парола на забравен акаунт и след не повече от 5 минути съм логнат в телефона с новата парола.
Има вероятност акаунта да е защитен с още нещо,като например получаване на SMS с код за достъп до GMail.

DELL STREAK 5,ROM....GELERMO's ROM,ANDROID 4.0.4 ->
 ROOT NEXUS 5 32gb->Android 6.0.1->VENENO ROM,gelermo'sMOD
Цитирай
#22

(2017-03-04, 09:25:49)gelermo написа:  Значи не е трябвало да минават 72 часа за да се оправи!
Проблемът си е останал нерешен още тогава....
случвало ми се е да сменям парола на забравен акаунт и след не повече от 5 минути съм логнат в телефона с новата парола.
Има вероятност акаунта да е защитен с още нещо,като например получаване на SMS с код за достъп до GMail.

акаунтът го открих точно с въвеждането на телефонният номер, на който изпратиха смс с код за да мога да сменя паролата, смених я успешно, но телефонът не иска да се активира
Цитирай
#23

Ок,когато те попита за ГугълАкаунт,избери НОВ(а не съществуващ),влез в телефона с новия акаунт и виж в меню-настройки-акаунти,каво има
Ако имаш и новия и стария избери стария и го модифицирай пак.
Ако го няма стария,дай му ....добави .....и пак пробвай.

DELL STREAK 5,ROM....GELERMO's ROM,ANDROID 4.0.4 ->
 ROOT NEXUS 5 32gb->Android 6.0.1->VENENO ROM,gelermo'sMOD
Цитирай
#24

(2017-03-04, 12:04:08)gelermo написа:  Ок,когато те попита за ГугълАкаунт,избери НОВ(а не съществуващ),влез в телефона с новия акаунт и виж в меню-настройки-акаунти,каво има
Ако имаш и новия и стария избери стария и го модифицирай пак.
Ако го няма стария,дай му ....добави .....и пак пробвай.

Не, ме пита дали искам да направя нов или да вляза със стар акаунт, иска акаунта които е бил вписан преди да се върнат фабричните настройки на телефона
Цитирай
#25

Сигурен ли си, че го пишеш правилно? Трябва да попълниш целия ред .........@gmail.com
Има ли интернет връзка телефона? Имам предвид още при първоначалните настройки да иска WiFi и ти прескачаш тази стъпка?
Няма логика да ти иска акаунта ти да го пишеш правилно и да не можеш да влезеш - нещо не си направил както трябва. За всеки случай влез през браузър на компютър да видиш дали реално е точно този gmail и парола (дори да е сменена, ако я пишеш правилно новата би трябвало да влезеш).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)