Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Acer - Windows 10 към Android
#1

Здравейте колеги, ще ви помоля за малко помощ, давам направо. Имам Acer Aspire swich 2 в 1, с уиндоус 10 хоум, изобщо не ми се нрави и мисля дали ще може да му се инсталира андроид? Порових с чичо гугъл, намерих една тема, но доста стара, та се питах, може някой от вас да чувал нещо подобнои ще помогне. Ще съм любопитен, като цяло за вашите мнения. Благодаря на отзовалите се!
Цитирай
Аксесоари
#2

За чий дявол, ти е да слагаш Андроид? Ако не ти харесва Уиндоус 10, сложи Линукс дистрибуция. Например Минт. Направи буутваща флашка и пробвай дали всичко работи. Ако този лаптоп,(май не е точно лаптоп) идва с оригинален Уиндоус 10, ще ти е малко трудно, да смениш ОС. Трябва 'гимнастика' по твърдия диск да направиш(MBR или GPT ), да спреш Secure boot и така.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#3

Ами както съм написал по-горе, хич не ми се нрави това Windows, особенно пък 10. Свикнах си с Андроид и си ми допада, но таблета ми "сгъна" и сега се налага да ползвам този, но ме дразни. Мислех си и вариант да му сложа Win 7, но незнам как ще е в режим таблет, най -вероятно ще пробвам и пък тогава ще му мисля. А относно Линукс, там пък дори си нямам и на идея, за какво иде реч, още по-зле ще е.
Цитирай
#4

Щом е така, не слагай Линукс. Свикни с тази 10-ка. В началото е шантаво, но после се свиква. А щом е и оригинален, още по-добре. Честно казано, не знам дали ще работи с 7-ца.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#5

има remix os... прочети малко за нея и ще видиш че е лесно... като го направиш след стартирането на компа ще избираш между win 10 и андроид

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
Цитирай
#6

Здравейте отново, в завършек на започнатата тема, ще споделя, че с преинсталирането на въпросния таблет срещнах огромни трудности. Както беше написал колегата, попрочетох за Remix OS и реших да пробвам, минах всички стъпки по описаните начини, но греда. Започнах инсталацията, всичко вървеше добре, следвах стъпките, но когато рестартирах устройството и едно голямо нищо, пак си зарежда Уин 10 и това е! Голям трън излезна този Уиндоус, естествено опитах още няколко пъти, но не ставаше, направих си бутваща флашка и опитах с Уин 7, но същата работа, дойде ли време за рестарт и всичко си е по старо му. И така цял уикенд си блъсках главата с този Acer, но явно беше, че трябва да го ползвам с оригиналната си версия, но както вече казах изобщо не ми допада. Отървах се от него, просто не беше за мен.
Благодаря на колегите, които се опитаха да ми помогнат.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)