Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнение за Allview P6 Energy Lite
#1

Здравейте, харесал съм си един "бюджетен" телефон от емаг -> Allview P6 Energy Lite. Много бих се радвал някой ако сподели мнение за този телефон или като цяло за марката. След като изчетох темите ми е ясно, че намирането на калъфче и протектор за екрана е трудно, както и ремонта. Сега съм с Nokia XL, чиято батерия при ръчкане издържа не повече от 2 часа и е с андроид, но не мога да ползвам приложения от Google Play, та това са основните причини да сменям телефона. Не търся нито камера, нито супер скорост или памет. Трябва ми за интернет, някоя по - лека игра,  няколко приложения и от време на време навигация. Ако някой ми каже две - три думи за този телефон ще ми бъде много от полза. Мога ли да ползвам приложения от Google Play, държи ли батерията или е прехвалена за 4 000 mah (една от основните причини да се насоча към него), някои казват, че са изключително крехки на физически наранявания.

След моята Nokia очакванията ми не са никак високи, но все пак заслужава ли си да си взимам такъв телефон или да търся телефон в същия ценови диапазон, но от по - известна марка.

Благодаря.
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз имам по-големия P6 Energy от около година и половина (повече инфо в подписа ми) и съм доста доволен от това, което предлага, като се има предвид, че реално ползва хардуерна конфигурация от преди 4-5 години. Батерията също е прекрасна и въпреки циклите, които съм й направил (сигурно са станали към 300 вече) още си държи към 2 дена при нормално ползване. Предполагам и малкия модел ще се държи стабилно, особено като се има предвид по-ниската резолюция на дисплея което ще рече хем повече време на автономност, хем по-добро представяне на хардуера. Реално за тези пари трудно ще намериш нещо ново с гаранция и с толкова голяма батерия, а аз като човек, който вече втори Allview телефон ползва мога да ти го препоръчам смело. Румънците определно знаят как да пишат приемлив софтуер, който ще работи стабилно поне 2 години.
ЕДИТ: Сега видях, че P6 Lite е с по-новия, по-съвременен и по-енергийно ефективен чипсет МТ6735P от моя архаичен MT6582, който би трябвало още по-добре да се отразява на батерията. Също така като гледам конфигурацията на дисплея отпред предполагам, че стъклен протектор за Huawei Y5 II би трябвало да пасне, моя така си го ползвам без проблем

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)