Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

PPTV KING7 проблем с контактите
#1

Днес се сдобих с това китайско чудо на техниката от което съм удивен,но има малък проблем който ме дразни.В контактите няма опция с която да си изкарам да ми се виждат контактите от гугъл акаунта.Има само опция от сим карта и от телефона.С версия на андроид 5.1 е и моля за помощ.Има ли вариант в който да се оправи това?В интерес на истината когато в търсене на контакт напиша име и ми излиза името от акаунта,но в общото меню на контакти ги няма.
Цитирай
Аксесоари
#2

Оправих се.Инсталирах си от гугал плей маркета друго приложение за контакти и така се справих с проблема.
Друг проблем имам.Телефона подържа OTG,но нещо като си включа кабела и флашката не ми ги засича.
Цитирай
#3

Инсталирай EsFile Manager и от него, ако не виждаш флашката и си пробвал с друга флашка и форматирана под FAT32 значи само пише, че поддържа OTG Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#4

Не става.Пробвах го,но пък гледам в ютуб как си се вързват,значи не само го пише.Може да е някакъв фикс.

Може и да е от ОТГ кабела.Купувал съм го от али експрес за 1 долар.Ще пробвам с друг да видя как е.
Цитирай
#5

Ако има рут телефона и тази програма https://play.google.com/store/apps/detai...on.mounter
чете всичко fat32,exfat,ntfs
без нея само fat32
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)