Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с администратор на устройства
#1

Здравейте.

Антивирусната ми програма CM Security AppLock AntiVirus по незнаен за мен начин е станала администратор на устройството ми заедно с администратора на устройствата на андроид и двете отметки стоят.При опит да премахна въпросната отметка ми иска да въведа код.Направих всичко възможно да премахна,деактивирам,деинсталирам приложението,но не става.Моля за помощ.Благодаря предварително.Телефона е модел Samsung Galaxy Express GT-I8730
Цитирай
Аксесоари
#2

Честито- почвай да четеш що е то хард ресет, как се прави и как да си запазиш данните...
Цитирай
#3

Ако е вградена от производителя, може да са и дадени администраторски права.
Цитирай
#4

(2017-03-01, 21:10:22)megatone написа:  Ако е вградена от производителя
Самсунг са полуидиоти, но дори и те не си позволяват да вграждат такива помии  Rolleyes
Цитирай
#5

Станала е администратор така: веднага след инсталацията ти е искала да "цъкни тука" и ти си цъкнал. Спомни си и дали не си сложил сам някакъв код за защита
Цитирай
#6

(2017-03-01, 21:35:41)sasho2210 написа:  Станала е администратор така: веднага след инсталацията ти е искала да "цъкни тука" и ти си цъкнал. Спомни си и дали не си сложил сам някакъв код за защита

Не не съм го правил,сигурен съм.Приложението е инсталирано доста преди това да стане.
Цитирай
#7

(2017-03-01, 21:04:27)milho написа:  Честито- почвай да четеш що е то хард ресет, как се прави и как да си запазиш данните...

Само това ли е решението?
Цитирай
#8

Ако приложението е стоково, то и reset няма да помогне в случая.

 
Цитирай
#9

(2017-03-02, 19:30:58)NoMaD написа:  Ако приложението е стоково, то и reset няма да помогне в случая.

Какво ще рече това?Да е фабрично инсталирано ли?
Цитирай
#10

lupi за да я махнеш трябва да и премахнеш администраторските права. виж хубаво какво точно си инсталирал заедно с тоя боклук - например Clean Master - деинсталирай първо нея, а после пробвай пак да деинсталираш този антивирус . Отиди в security / администратор и спри всички разрешения. Ако не става направи един скрийншот там да видиме какво е накачулено на тоя телефон.
Цитирай
#11

(2017-03-02, 19:51:03)sasho2210 написа:  lupi за да я махнеш трябва да и премахнеш администраторските права. виж хубаво какво точно си инсталирал заедно с тоя боклук - например Clean Master - деинсталирай първо нея, а после пробвай пак да деинсталираш този антивирус . Отиди в security / администратор и спри всички разрешения. Ако не става направи един скрийншот там да видиме какво е накачулено на тоя телефон.

Имам Clean Master.Ще го махна първо него е ще видя какво ще стане.
Цитирай
#12

(2017-03-02, 19:41:35)lupi1967 написа:  Какво ще рече това?Да е фабрично инсталирано ли?
Да, такива приложения могат да бъдат само изключени, но не и деинсталирани, ако нямаш root на устройството.

 
Цитирай
#13

(2017-03-02, 19:55:33)lupi1967 написа:  Имам Clean Master.Ще го махна първо него е ще видя какво ще стане.

Премахнах го ,но не става същата работа.
Цитирай
#14

Освен да върнеш фабрични настройки, май друго не остана. Само гледай да не се заключиш сега с гугълския акаунт, дано си знаеш името и паролата, запиши си ги за по сигурно!
Интересно все пак как така се намърда тая програма на телефона ти)
Цитирай
#15

Върнах фабричните настройки и всичко се оправи.Благодаря на всички за помощта.
Цитирай
#16

(2017-03-03, 18:41:19)lupi1967 написа:  Върнах фабричните настройки и всичко се оправи.Благодаря на всички за помощта.

И от сега нататък, е препоръчително да не инсталираш всякакви боклуци от сорта на Clean Master, Антивирусни, програми за оптимизиране на батерии и каквото и да е. За да нямаш проблеми. Wink

Xiaomi Redmi Note 11 pro 5G 
Цитирай
#17

Зддавейте приятели,имам един въпрос относно един ASUS ZenFone 2.Значи наложи ми се да го върна към заводски настройки,до тук всичо е добре,но когато стигна до момента с входа в Гугъл профила,не желае да го приеме,а ми "приказва",че си иска вход с профила на собственика на устройсвото.Добре де телефона е собатвеност на една позната,вкарва си профила с който го е активирала в началото и неще.
От компютъра си влиза със същия профил,от ASUS-а не иска и тва е.Ако някой може да помогне ще съм му благодарен.
Цитирай
#18

Здравейте приятели,имам един въпрос относно едон ASUS ZenFone 2.Значи наложи ми се да го върна към фабрични настройки,до тук всичко е добре,но когато стигнах до момента с входа в Гугъл профила,не желае да го приеме,а ми ''приказва'',че си иска вход с профила на собственика на устройството.Добре де  телефона е собственост на една позната,вкарва си профила с който го е активирала в началото и неще.От компютъра си влиза в профила си,но от ASUS-а не иска и тва е.Ако някой може да помогне да се справя с пустия телефон ще съм му много благодарен.
Цитирай
#19

Да си смени паролата през компютъра на Gmail акаунта и да изчака няколко часа,преди да може да я вкара в телефона.След смяната на паролата не би трябвало да има проблем със вписването на профила към телефона.
Другия вариант е да пробвате със "забравена парола" от телефона и да я смените от там,въпреки,че я знаете,да пробвате по този начин.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#20

Активирана е двустъпкова процедура за идентификация явно. Влезте в профила от компютър и я изключете.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)