Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo K6 известия
#1

Здравейте,
От скоро ползвам K6-цата. Като цяло съм долволен, абе направо всичко си е на 6 :Smile
Само един дребен проблем имам. Липсват ми т.нар. push notification/известия за различните приложения. Пример: когато някой коментира мой пост във ФБ няма известие. С предишния ми тел /модел на samsung/ нямаше проблеми. Не знам дали е проблем за версията на андроид, телефонаа или самите приложения.
P.S. Включил съм всички възможни настройки за известия, но пак липсват.

Samsung Galaxy Core II Black --> Lenovo K6 Dark Grey
Цитирай
Аксесоари
#2

Проблема е в андроида, нищо не можеш да направиш освен да чакаш ъпдейт.

Изпратено от моят Nexus 5X с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

(2017-03-08, 16:58:49)theram написа:  Проблема е в андроида, нищо не можеш да направиш освен да чакаш ъпдейт.

Изпратено от моят Nexus 5X с помощта на Tapatalk

Да, разбрах
Благодаря за отговора все пак Smile

Samsung Galaxy Core II Black --> Lenovo K6 Dark Grey
Цитирай
#4

И се моли да няма ъпдейт,че като го пуснеш,тези проблемчета ще ти се сторят "бели кахъри" Smile
Цитирай
#5

(2017-03-10, 07:43:11)vertexe написа:  И се моли да няма ъпдейт,че като го пуснеш,тези проблемчета ще ти се сторят "бели кахъри" Smile

Направил съм всички ъпдейти, който са налични до момента /днес даже последния направих К33_156/ грижи никакви няма, освен вече горепосоченото, което си е от как съм взел телефона

Samsung Galaxy Core II Black --> Lenovo K6 Dark Grey
Цитирай
#6

Браво.Освен микрофона...май?Поне така пишеш в по-горната тема.
Цитирай
#7

Здравейте. Искам да Ви попитам, случвало Ви се е, ако телефона се претовари да се рестартира? Вчера беше включен в зарядното устройство, докато играех карти в едно от приложенията и говорех по Messenger, телефона се рестартира от нищото?! Нормално ли е или вероятно има проблем?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)