Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мобилни данни падащо меню въпрос.
#1

Здравейте колеги имам едно питане модела е t mobile n900t 32 гб купен от Америка в момента е с андроид 5.0,та въпроса ми е от падащото меню няма опция за включване и изключване на мобилните данни .Единствено може да се спират от настройки и мобилни мрежи.Има ли начин да се извади иконка и в падащото меню че така е много неудобно и ако може някой да ми обясни как става.Благодаря предварително на отзовалите се .
Цитирай
Аксесоари
#2

Виж в маркета има такива елементарни фрий програмки, от типа on/off за данните, слага ти едно виджетче като бутон на екрана и от него палиш/гасиш) ползвах такова преди 6 години сигурно на едно htc wildfire)
Цитирай
#3

(2017-03-01, 21:41:18)sasho2210 написа:  Виж в маркета има такива елементарни фрий програмки,  от типа on/off за данните,  слага ти едно виджетче като бутон на екрана и от него палиш/гасиш) ползвах такова преди 6 години сигурно на едно htc wildfire)

Благодаря опитах ,но не става и с тях.
Цитирай
#4

Колега пробвай с процедурата от тази тема.Лично не съм го пробвал ,но на теория трябва да работи.

https://r.tapatalk.com/shareLink?url=htt...are_type=b
How to Restore the Mobile Data Quick Settings Toggle on Samsung Galaxy Devices

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)