Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A5 2016
#1

Прави ми впечатление че екрана е прекалено чувствителен на всякакъв допир.Постоянно ми се отключва сам в джоба или когато някой ми звъни - приема или отхвърля разговор сам. Някой да знае някаква настройка или приложение с което да оправя нещата защото е адски дразнещо и неудобно.
Цитирай
Аксесоари
#2

Не го дръж в джоба най вероятно го прави от допира на крака ти. Дръж го в кожен калъф и пак в джоба или кобур.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай
#3

То и аз го установих че е от кракът ми.Като го допра с коляно през анцунга пак е същото.Въпроса ми беше да го ползвам така свободно,а не в калъфи и подобни.
Цитирай
#4

И аз съм имах същите проблеми. Често сам си звънеше на който иска Big Grin
Защо не си сложиш парола, шаблон или пръстов отпечатък и няма да имаш проблеми? Smile
Цитирай
#5

Лошото е, че като ти звънят, може без да искаш да вдигнеш(освен ако не си инсталираш custom софтуер за разговори някакъв), и може да се получат сконфузни ситуации Big Grin

Samsung Galaxy S24 Ultra S928B/DS 512GB Titanium Violet
Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE SM-R965F Silver
Samsung Galaxy Tab A 10.5 (2018) Wi-Fi SM-T590
Samsung Galaxy A52 SM-A525F/DS
Samsung Galaxy A5(2016) SM-A510F
Sony Xperia S LT26i
Samsung Galaxy S II GT-I9100
Цитирай
#6

Ами да проблема с неволното отключване и писане на какво ли не го реших със слагане на шаблон + пръстов отпечатък. Обаче "проблема" със самостоятеленото отваряне и отхвърляне на разговора няма как за сега. Доколкото за сконфузните ситуации, напоследък станаха няколко такива и избеснях,затова и пуснах тази тема с надеждата да намеря решение на проблема. Даже сериозно се замислям да се откажа от телефона и операционната система ( за пореден път) само заради това.
Цитирай
#7

А ако го носиш в джоба, но на обратно? Тоест с екрана на вън, а не към крака ти.
Цитирай
#8

(2017-03-05, 20:29:31)kerenski написа:  Ами да проблема с неволното отключване и писане на какво ли не го реших със слагане на шаблон + пръстов отпечатък. Обаче "проблема" със самостоятеленото отваряне и отхвърляне на разговора няма как за сега. Доколкото за сконфузните ситуации, напоследък станаха няколко такива и избеснях,затова и пуснах тази тема с надеждата да намеря решение на проблема. Даже сериозно се замислям да се откажа от телефона и операционната система ( за пореден път) само заради това.

https://play.google.com/store/apps/detai...lock&hl=en

Пробвай с някой подобен апп, който да изисква специални действия или отключване на екрана преди да може да се отговори на обаждане.

Samsung Galaxy S24 Ultra S928B/DS 512GB Titanium Violet
Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE SM-R965F Silver
Samsung Galaxy Tab A 10.5 (2018) Wi-Fi SM-T590
Samsung Galaxy A52 SM-A525F/DS
Samsung Galaxy A5(2016) SM-A510F
Sony Xperia S LT26i
Samsung Galaxy S II GT-I9100
Цитирай
#9

Вземи му един калъф и си готов.
Цитирай
#10

за сега ползвам това: https://play.google.com/store/apps/detai...comingcall

уж помага,но пак си е дразнещо да правиш 100 неща докато си отключиш телефона или отговориш на повикване.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)