Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

S-pen проблем
#1

Здрвейте,купих си Note 4 N910C бял,втора употреба,не е руутван, Андроид 6.0.1. Всичко работи перфектно с изключение на химикалката.Проблемът е следния: когато извадя стилуса се чува звук и вибрира телефона,функционира върху двата сензора около хоум бутона, но не и върху самия дисплей. Пробвах 2 пъти с хард-ресет,но нищо не става. Според вас проблемът софтуерен ли е или хардуерен? Телефонът е с чисто нов стъклен протектор. Имаме още един златен,пробвах белия стилус върху златния и всичко е ОК. Възможно ли е проблемът да е в дисплея?
Цитирай
Аксесоари
#2

Май по-скоро в протектора...

Galaxy Note 2>4>8>20Ultra>24Ultra
Цитирай
#3

И аз си мисля, че е в протектора особено ако от по дебелите.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#4

Златния ноут е със същия стъклен протектор и на него работят и двата стилуса без проблем. Според мен проблемът идва от S-pen сензора,който мисля,че няма да мога да си го сменя сама без да повредя дисплея. Имате ли представа къде могат да ми го сменят? Благодаря ви.
Цитирай
#5

Защо не казваш как си решила проблема в другата тема? Как проблема ще е в дисплея, като работи нормално?

Sent from my SM-N930F using Tapatalk

Nexus 5
Цитирай
#6

При мен пък не работи въздушната команда... нито като натисна бутончето, нито като го извадя... а преди си работеше... обърнах всички настройки ... всичко е както трябва, но не работи...
Цитирай
#7

Може да пробвате да махнете инсталираните ъпдейти на С Ноте приложението . Имаше някаква история с ъпдейта на този С Ноте дето прецакваше нещата .

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#8

Ако не стане както написа в горния пост колегата @genchoili ще се наложи да връщаш заводски настройки.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#9

Мдам... със хард ресета всичко си дойде на мястото... сега се боря с досадните персонални настройки и приложения...
Цитирай
#10

Здравейте... на телефона с писалката му пада менюто от горе надолу но с с ръка не действа... знае ли някой кал може да се оправи... смисъл менюто с wi fi мобилни данни звук и т.н.

Xiaomi Mi 11
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)