Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Помощ за Galaxy S6 Edge
#1

Здравейте ! Телефона ми - Galaxy G925F се рестартира след ъпдейт и в момента не зарежда. Стои на буут логото - powered by android. Как да го накарам да зареди ? Не знам каква ми е согтуерната версия нито baseband версията. Имам само IMEI и сериен номер. Телефона е в гаранция, но в Odin Mode пише current binary Samsung official. system status - custom, knox 0x0000. Телефона си беше с андроид от магазина, не е рутван дори . Защо пише статус - къстъм ? Ще ми признаят ли така гаранцията ? И как могат да се видят беисбанда и софтуерната версия за да сложа нов стоков ром ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Опитай поне да го рестартираш, power + vol down, и задръж до рестарт
Цитирай
#3

Изключва се с тази комбинация от бутони. Като го закача към компютъра тръгва до буут логото. Докато е вкючен към компютъра с тази комбинация се рестартира и пак до буут скрийна
Цитирай
#4

При мен се беше получило същото и го занесох в сервиз и го взеха. После в протокола пишеше, че са сменяли основна платка.

Nokia E7 --> HTC Desire X --> Samsung S6 32gb --> Xiaomi MI 8
Цитирай
#5

Опита ли да влезеш във рековъри режим и от там да изчистиш data cache и factory default ?



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай
#6

VolUP + Home + Power - нищо не става. Стои на боот логото
Цитирай
#7

(2017-03-05, 08:21:29)Samael12 написа:  VolUP + Home + Power - нищо не става. Стои на боот логото

VolUP + Power и след като извибрира пускаш Power и задържаш VolUP докато влезне в recovery mode.

 Samsung Galaxy S8 Plus 64GB Midnight black
Цитирай
#8

При мен влиза като задържа бутоните докато не се появи човечето vol.up+power+home едновременно.



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай
#9

Колеги, търсих, но не открих отговор на въпроса ми и за това ще ви питам тук с надежда за съвет. Може ли да ми кажете дали мога да задам цвят на определени контакти за edge подсветката?
Цитирай
#10

Рових доста из интернет и никъде няма описание на въпроса ми над тази публикация. Явно на 7.0 не може да се задава цвят на контактите.

Друг въпрос обаче ме гложди и се ндявам да ми отговорите: Samsung Pass работи ли ви или не? Опитвам на фабричния интернет браузър освен да си запаметя паролите, а и да използвам пръстов отпечатък за да влизам в страници като нашия форум, но като му задам тази опция ми зарежда Samsung Pass, влизам си с паролата, съгласявам се с условията и ми излиза съобщение, че сега не може да се свърже със сървърите.

П.с. Намерих решение на проблема със Samsung Pass:
1. Уверете се, че сте влезли в профила си в Samsung като използвате менюто Accounts.
2. Отивате в Настройки -> Приложения -> Покажи системните приложения.
3. Намирате Samsung Pass, затваряте го (force close) и изчиствате кеша и данните.
4. Изключвате телефона и пак го включвате.
5. Отивате в Настройки -> Samsung Pass и го активирате.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)