Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Странно съобщение от телефона без да има нотификация.
#1

Здравейте. Имам следния проблем. Около 4 5 пъти на ден телефона ми издава звук: "Мили мой имате ново съобщение" Такава мелодия никога несъм теглил. Прегледах целия телефон нямам такива нещо в него. След като получа това съобщвние нямам никаква нотификация. Дори телефона не светва. Решава си сам кога да издаде този звук без нищо.  
Цитирай
Аксесоари
#2

Правиш му ресет, с форматиране на вътрешната памет. Нищо не трябва, да запазваш. Телефона няма как, сам да ти пуска мелодия, още повече на български. Някой си прави майтап с теб или ти с нас.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#3

Знам че ресет ще оправи нещата. Но исках някое по лесно решение без ресет ако някой е имал такъв проблем и го е решил.
Цитирай
#4

Телефона ти е бил в някой "приятел" и изглежда са решили да се изгаврят с тебе.Форматирай веднага и си слагай пръстов + пин.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#5

(2017-03-07, 10:35:02)kocedalag написа:  Знам че ресет ще оправи нещата. Но исках някое по лесно решение без ресет ако някой е имал такъв проблем и го е решил.
Правят си майтап с теб, за това само ресет. Няма друг начин. Ако ти се занимава, прегледай всички налични приложения и работещи услуги, в настройките. Или качи снимка тук, да ги видим. Ако не е скрито приложение, може да има надежда, да го намерим.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#6

Мерси за отговорите. Ще прегледам всички приложения. Ако няма нищо съмнително ще ресетвам.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)