Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Опции на програмиста
#1
Sad 

Здравейте!
Отварям нова тема, тъй като не намерих подобна. Въпроса ми е, защо след като съм цъкнал на "номер на версията" и уж съм отключил опции на птограмиста, те не ми се отварят напълно, а само няколко от тях ( http://dox.bg/files/dw?a=72fcc82d1b ). След като видях какво се е появило, влязох в инженерното меню (без да барам нищо), само разцъквах нагоре-надолу, настрани и т.н. , като смятах, че така ще се оправи, но уви..... Върнах му фабричните настройки преди месец някъде и от тогава си боря главата как да ги активирам, че да спра тези анимации (аз само за това го искам), но не иска и не иска.... Какво да правя вече?
Цитирай
Аксесоари
#2

Странна история....ако преди ресета си имал пълен достъп до опциите,а сега не,май единственият ти шанс е отново ресет,не се е разгънала коректно ситемата.Не е необичайно първият ресет да не е 100% успешен.Разцъкай и малко достъпните ти опции(раздел "администратор на устройството"и "опции на програмиста")Възможно е по "дефолт",след ресета,така да е настроена системата.
Цитирай
#3

Там е работата, че съм го ресетвал и преди и не съм имал този проблем. Но помня, че отново не искаше да ми пусне всички опции и влизах в инженерното меню, разцъквах нагоре-надолу, настрани и после като вляза и се появявяваха, а сега не става....

С 4.4.4 съм както съм го взел от магазина и е на гпдина и два месеца вече. Казвам го ако има значение..
Цитирай
#4

Я кажи само ти колко пъти табна на "номер на версията"?
Цитирай
#5

Повече от необходимото. Ударно докато разбере какво искам да правя и спрях след като написа, че съм програмист (може 1-2 пъти да съм цъкнал повече след като го е изписало, но не съм сигурен.. )
Цитирай
#6

ОК, попитах защото изискването е да се цъкне 8 пъти.
Твърде вероятно е да се е получила накаква грешка в андроида, в конфигурационните му файлове
Според мен, оттук нататък най-лесното решение е префлашване с флаш тул-а от компа с нов оригинален ром и всичко заспива на шест без десет. Cool
Цитирай
#7

Със ресет съм по-склонен да опитам, но за префлашване и дума да не става. Страх ме е да не прецакам нещо, а телефона си работи прекрасно (макар и без опциите за програмист). Пък и нямам нужните технически познания, за да се справя...

Благодаря Ви за мненията! Не успях да реша проблема, но поне вече знам какъв е и как мога да се справя с него!
Живи и здрави!
Цитирай
#8

Колеги, не е грешка, просто някои стокови фърмуери си вървят със съкратени опции на програмиста. Ако не ме лъже паметта кодът за отключване на пълния набор опции беше ####537999#

P.S.
Като гледам, колегата с конкретния проблем е писал, че е връщал фабрични. 99% съм сигурен, че от това са изчезнали повечето опции, защото при връщане на фабрични на стоков ром, особено ако 4.4 или базиран на него, това е един от "ефектите" които се получава
Цитирай
#9

Определено не те лъже паметта! Този код ми реши проблема! Вече съм с пълен набор опции на програмиста и изключих така "приятните" анимациики.. 10х Благодаря!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)