Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Revo Black Pearl
#1

Купих този телефон за подарък и реших да споделя кратки впечетления от него.
Телефончето има добър външен вид и в комплекта е с протектор за дисплея и за задния капак. Купих го за 129 лева и е за човек който не държи на параметрите, а да има надежден телефон за разговори, затова се спрях на тази марка и модел(за която нямах никакви впечетления). Телефона е далеч от перфектен, но не очаквах нещо подобно за тези пари, работи с леко забавяне при отваряне на менюта и настройки, дисплея му е задоволителен, но според мен не много чувствителен на допир, в магазина ми казаха, че е с чист Андроид 6(не съм работил с чист до момента), лесен е за ориентиране и използване. Батерията му засега свършва бързо, но все пак не е достигнала пълния си капацитет, което съм чувал че става след 3-4 зареждания, пък и като нов телефон се "човърка" постоянно за опознаване, при първото зареждане цяла нощ и капацитет 100% само докато стартира телефона беше вече 95%, а при зареждане от 82§ до 100 стигна много бързо. В настройките две от подменютата са на английски иначе всичко е на български. От камерите нямам впечетления, но не очаквам чудеса, все пак са 2 и 5 МП.
Смятам, че за целта за която го купих е добро попадение, нооо времето ще покаже.
Ако някой е решил да си купи подобен апарат и нещо го интересува да пита,ако мога ще помогна.
Цитирай
Аксесоари




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)