Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

★★★ [Линкове] СТОКОВ Android 7.0 Nougat за S6 и S6Edge
#26

(2017-03-15, 19:27:52)bajchoni написа:  Здравейте,имам един въпрос.SmartSwitch задължителен ли е или мога да пропусна тази стъпка?

Ако ти се свърже телефона без да инсталираш SmartSwitch не е задължителен. Но на мен ми се е случвало да има проблем с дравейра. По добре го сложи.

Батерията държи колкото на 6.0.1. За сега разлика не усещам, но съм едва на 6ти ден ползване. Ще видим дали ще има положителна промяна ....но едва ли.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
Аксесоари
#27

(2017-03-17, 16:06:39)pockobg написа:  Ако ти се свърже телефона без да инсталираш SmartSwitch не е задължителен. Но на мен ми се е случвало да има проблем с дравейра. По добре го сложи.

Батерията държи колкото на 6.0.1. За сега разлика не усещам, но съм едва на 6ти ден ползване. Ще видим дали ще има положителна промяна ....но едва ли.

При мен пък батерията се топи..... чак се чудя дали да  не връщам 6.0
Цитирай
#28

Благодарности за темата.Много помогна.Всичко мина гладко както е описано. ???
Цитирай
#29

Привет на всички, първо да поздравя автора за чудесната тема! Имам 3 въпроса -
Какво е MTL и BGL ?
Как да разбера моя S6 MTL или BGL е ?
Автора може ли да прати линк към файловете от друг хост шот МEGA нещо ме премятат с тяхните квоти и че ги превишавам (с две думи искат лева ама нема) ако не е нахално разбира се !

За пръв път ще пробвам подобна интервенция на Самито и искам всичко да мине гладко (всеки път като кажа това и всичко се обърква) xaxa! Лека от мен и поздрави !

LG Optimus Black p970 - White > Samsung Galaxy S II 16 GB- White > Samsung Galaxy S II 16 GB - White Again > LG G3 16 GB - Titanium Black
Цитирай
#30

Продуктов код е. MTL е Мтел, което означава, че при потребители на Мтел мрежата би трябвало да засече ъпдейта и да го инсталира. Тия, които са на другите оператори няма да го получат, освен ако оператора не пусне свой Глобул - GBL и Виваком VVT. Подозирам, че заключените телефони към оператор (например Мтел) когато пуснат своята версия телефоните остават заключени, но не съм сигурен. BGL си е стандартно за България. Разлика не мисля, че има. Моят телефон е втора ръка закупен от Виваком, но нямам проблеми с Мтелската седмица, флашната през Один, защото иначе не го получавам, въпреки че съм абонат на Мтел. Така мисля, сигурен съм само в първите си 3 изречения. Big Grin


Цитирай
#31

Няма значение на кой оператор си абонат. Има значение от къде е закупен телефона.
Цитирай
#32

Благодаря за подробните упътвания колеги, инсталирах го и телефона е мега свеж! А ако имате проблеми с връзката между телефона и один, просто дръпнете последните драйвъри от сайта на Samsung.

Samsung Galaxy S6HTC One M8 - LG G3 - HTC One M7 - Samsung Galaxy S5 - HTC Desire 816 - HTC Sensation XE - LG Optimus L5 - HTC Wildfire S - Sony Ericsson Vivaz - Nokia 5800 - и още какви ли не шитни които бяха модерни на времето...
Цитирай
#33

Омръзна ми да чакам ъпдейта . Още не ми идва. На Теленор съм и нямам още актуализация. Ако го ъпгрейдна с Мтелския по тоя начин ще ми идват ли за в бъдеще актуализации на телефона, ще му стане ли нещо?
Цитирай
#34

Нищо няма да му стане, но ще получаваш ъпдейти за мтелския ром.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#35

Някой да знае за какво е иконката с плюсчето, горе до wifi-то?

Samsung Galaxy S6HTC One M8 - LG G3 - HTC One M7 - Samsung Galaxy S5 - HTC Desire 816 - HTC Sensation XE - LG Optimus L5 - HTC Wildfire S - Sony Ericsson Vivaz - Nokia 5800 - и още какви ли не шитни които бяха модерни на времето...
Цитирай
#36

(2017-03-24, 14:43:43)DaDiablo написа:  Няма значение на кой оператор си абонат. Има значение от къде е закупен телефона.

Ok, моето Сами е от carphonewarehouse.co.uk Великобритания ! Трябва да търся някакъв международен Update ли ? Малко съм объркан...

LG Optimus Black p970 - White > Samsung Galaxy S II 16 GB- White > Samsung Galaxy S II 16 GB - White Again > LG G3 16 GB - Titanium Black
Цитирай
#37

Благодаря много.
Вчера флашнах Мтел-ския ром и съм страшно доволен. Телефона работи много по-добре и батерията държи повече.
Цитирай
#38

S6 EDGE+ (SM-G928F) Android 7.0 Nougat 
4-файлов за регион Русия (CSC SER)
Линк за бързо сваляне

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#39

Ще има ли някакъв проблем ако флашна ноугат с единия файл на чиста с6 и трябва ли да правя нещо допълнително ?
Цитирай
#40

Имам Samsung galaxy S6 НЕ Е руутван, мога ли да му инсталирам нугата с ОДИН и след това ще получавам ли ъпдейти ? Благодаря предварително!!!

HTC One V Black > Nokia Lumia 1020 White 32GB  > Samsung Galaxy S6 White Pearl.
Цитирай
#41

Да, ще получаваш ъпдейти

Хора моля ви помогнете миииии

май си разбрах грешката, че ми трябва пит. Някой може ли да ми даде линк към такъв ?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#42

Коко, инсталирай си 4 файлов ром ,пит е в CSC- то. И въобще е по- добре с 4 файла и така -и така ще ти се изтрие всичко.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#43

Не успях да изтегля 4 файловия иначе щях да сложа него. Оправих ситуацията с този от линка за ютюб
Цитирай
#44

От sam firm не става ли?

А, сега видях, че си се оправил.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#45

Може ли някой да обясни как се сменя CSC след инсталация на firmware? С Мтел-ския firmware устройството ми стана с регион Словакия, но при инсталация на BGL firmware-а от SamMobile ми се върна на българския регион.
Цитирай
#46

Инсталирах с один 4-те файла на чиста С6 и след инсталацията направих factory reset и всичко си работи(WIFI GPS .....приложения).

HTC One V Black > Nokia Lumia 1020 White 32GB  > Samsung Galaxy S6 White Pearl.
Цитирай
#47

Има ли лек за s health и root  на нугата ?


P.s. има , редактира се build prop , трябва да стане , като на снимката . След рестарт - работи,


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#48

Мина почти седмица откак преминах от 6.0.1 към 7.0 и моето мнение е че на 6.0.1 батерията държеше малко повече отколкото сега, пробвах с изтощаване на макс, пробвах и да не го използвам телефона много много(само разговори) и батерията си пада по-бързо. Иначе няма лаг или нещо да бави. Мисля да се върна на 6.0.1 .

HTC One V Black > Nokia Lumia 1020 White 32GB  > Samsung Galaxy S6 White Pearl.
Цитирай
#49

(2017-04-06, 10:25:26)emzo написа:  Има ли лек за s health и root  на нугата ?


P.s. има , редактира се build prop , трябва да стане , като на снимката . След рестарт - работи,

Пак тук се пипа и за Smart view, когато не работи след руут. При мен заработи. ?

SGS2>SGS4>SGS6>SGS8>SGS10>SGS20+>SGS22+>SGS23+
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm LTE 
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#50

Sm g925t тъй като не съм много в час може ли да флашвам ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)