Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LeEco Le S3-мнения,обсъждане
#1

Здравейте!От няколко дена съм с въпросния модел телефон и ще се радвам ако има и други колеги с този модел а и Le 2 да ги обсъдим.
Нека споделим проблеми,софтуер кои как се справя с тази доста интересна марка.
Моят апарат го взех от Алиекспрес и точния модел е S3 X522.Това което разбрах е че S3 e всъщност Le2 но за американския пазар.Моя няма опция за ъпдеит на софта а ми се иска да му сложа такава,разбира се с исталирането на друг софт.Но тук изникват въпросите от каде да взема стоков софт които да е за процесор Снапдраган и да не прецакам нещо нещата са грешен софт?
Иначе телефона е много стоиностен,страхотен!
Поздрави на всички съфорумци и ще се радвам да развием темата.


Прикачени файлове Миниатюри
   
.jpg leeco-le-pro3-silver-10-700x525.jpg Размер: 44.17 KB  Сваляния: 45
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей колега да ти е честит.
Аз имам Le2 Х620 имам го вече 5-6 месеца.
Много съм доволен от него.
Реших и аз като теб да търся начин за ъпдейт.
Но ъпдейтите са почти само за азиатските страни, намерих но почти всичко беше на китайски.
С голям зор го върнах до предишния вид, така, че по добре си го ползвай така за да не съжаляваш после.
Цитирай
#3

Здрасти!Благодаря за съвета.Излезе ми следния проблем.Когато съм на 3g мрежа чувам много кофти да не кажа че не се провежда нормален разговор.Има обаче моменти когато се закрепя но засега съм претиснен от положението.На 2g всичко е наред.Ползвам Виваком които за 3g ползват 900/2100 мхц. а телефона потдържа 850/2100.Предстоят ми тестове за да се орентирам къде е проблема,ако успея де.А и друго забелязах,от листата с проведени разговори ако имам само номер без име натискаики в дясно да се отворят опците за номера(да го запаметя с име даречем)отказва и изписва че Контакти спря да работи.
Като за начало това е и ще се радвам да коментираме и други ситуаций.Поздрави!
Цитирай
#4

Здравей,
Защо ползваш 3G а не LTE(4G)?
Аз съм на Теленор и ползвам 4G и не съм забелязал да имам такива проблеми.
Нямам и другия проблем за който пишеш.
Цитирай
#5

На Виваком когато си на 4G при повикване разговора се провежда на 2 или 3G и след приключване пак си минава на 4G.Та затова е така.А ти с кои модел си и с кой софт.Ще ми бъде драго да обсъдим дори и по телефона!Поздрави!
Цитирай
#6

На теленор е по същия начин при повикване изключва 4G-то.
Аз съм с Le2 X620 Android 6.0 EUI version 5.8.018S
Цитирай
#7

Нещо което ми направи впечатление,от менюто изключих опцията за бързо зареждане.Но определено зареждането си беше почти без разкика и при включена опция.При вас как е?Иначе версията при мен е 5.8.020s.А и пръстовия отпечатък не винаги ми разпознава,капризен ми изглежда.
Цитирай
#8

И аз съм я изключил и не забелязах разлика във времето на зареждане Smile
Отдавам го на мощното зарядно мисля беше 2А.
Да по някога и аз когато бързам да го отключа не ми го разпознава веднага, трябва леко да задържа пръста и го отключва.
И аз намерих тази версия за моя но нали ти споменах, че почти всичко беше на китайски, и добре че си бях направил пълен бекъп та си върнах старата.
Цитирай
#9

Проблема с накъсването по време на разговор в 3G и то само в моята слушалка се оправя като пусна мобилните данни.То проблема си остава не решен по принцип,но сега идва въпроса хардуер или софтуер е причинитела?
Цитирай
#10

Да кажа до къде стигнах с тестовете за проблема с насичането.Оказа се че проблема е в Оператора(Виваком)защото с проби надругите два оператора проблеми няма.След като се оплаках на оператора(123)много бързо нещата се оправиха.
Цитирай
#11

Браво.
Вече пълноценно с кеф ще си ползваш телефона Smile
Цитирай
#12

Надявам се!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)