Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не мога да вляза в download mod
#1

Здравейте!
Телефона е с версия KK и си работи, но искам да го флашна с LP, но имам проблем-не мога да вляза в download mod!? На компютъра съм инсталирал всички драйвери, натискам Volume + и вкарам usb кабела (телефона е изключен) и нищо, телефона плоча да се зарежда, но не влиза в download mod?!
Всеки който има идея как да реша проблема, нека пише. Благодаря!

Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

(2017-03-11, 10:42:29)predator_v_bg написа:  Здравейте!
Телефона е с версия KK и си работи, но искам да го флашна с LP, но имам проблем-не мога да вляза в download mod!? На компютъра съм инсталирал всички драйвери, натискам Volume + и вкарам usb кабела (телефона е изключен) и нищо, телефона плоча да се зарежда, но не влиза в download mod?!
Всеки който има идея как да реша проблема, нека пише. Благодаря!

Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk
Пробвай с SRK tool. Имаше опции как да се оправи, доколкото си спомням.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
Цитирай
#3

Направи го с LG PC Suite. Някъде из менюто имаше проверка за актуализации или нещо подобно. Аз така минах от КК на LP.

Xiaomi Redmi Note 11 pro 5G 
Цитирай
#4

На телефоне входим в Download Mode (На выключенном аппарате удерживая кнопку громкость +, подключаем к USB компьютера).

Мисля че няма нужда от превод

Източник: https://4pda.ru/forum/index.php?showtopi...ry32481174
Цитирай
#5

Всъщност си в грешка,има нужда от превод
Цитирай
#6

При изключен телефон задържаш бутона за увеличаване на звука и в този момент го свързваш с компютъра

Все пак един съвет от мен за следващия път:

http://bfy.tw/AZsC
Цитирай
#7

Колега suffer благодаря ти, но моля прочети ми поста и ще разбереш, че аз правя същото!!! Така, не става!!
С autorec се опитах и рекавъри да сложа, отново греда, не става. Някакви идеи?
Благодаря на всички!
Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

Прав си, не съм видял на първо четене, че си натиснал и бутона.
Ще потърся още информация по въпроса. На времето го правехме без батерия това, при новите не знам как е точно


P.S
Навсякъде пише само това, което вече знаеш. Имаше един случай с изгубен download mode след флаш на къстъм ром, но нямаше решение на проблема

Остават вариантите от пост 2 и 3


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#9

Какво ли не опитвах ,не и не !
Цитирай
#10

Колега е това пробва ли го?
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=73281

Не знам дали ще свърши работа ,но разгледай програмата и може да ти е от полза.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#11

Благодаря ще пробвам!
Ето какво ми излиза когато му дам да влезе в recovey :
[Изображение: b036be6d677166e767cfdbc18a2c3fea.jpg]

Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk

Благодаря ти колега ganchev,но в device manager телефона не излиза в Prts ! Единствено се вижда в portable device.Лошото е ,че програмата си иска Ports !
Цитирай
#12

Защо не го направиш, както аз ти казах. Не ти трябва да влизаш в даунлоуд, нито нищо. Трябва ти LG PC Suite една проста програма и телефона ти се ъпдейтва до LP.

Xiaomi Redmi Note 11 pro 5G 
Цитирай
#13

Защото Koko никоя програма не засича телефона! Не знам и аз не мога да си го обясня, защо е така. А иначе телефона си работи. Рутнах го и надеждата ми беше да му сложа рекавъри но.... греда.

Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#14

Пробва ли програмата LGUP? Можеш да хвърлиш око и на тази тема (може да има нещо полезно) https://forum.xda-developers.com/showthr...520&page=2 Това, че не го разпознава не е добре... Пробвай да деинсталираш и инсталираш драйверите наново. Ако не стане, пробвай на друг компютър (хубаво да не е с Windows 8.1)

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай
#15

Колега програмата не го разпознава! Както казах телефона не влиза и в download mod.Четох по xda за подобен проблем и решение и там нямаше.Ще си кара така телефона и това е.
Цитирай
#16

Ако работи и е рутнат може да пробваш с някоя програмка от маркета ''reboot'' и се надявай да има даунлоуд мод тази програмка.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#17

Работи и е рутнат, но не иска да влезе в даунлоуд мод. То това е и проблема. При опит да вляза телефона единствено почва да се зарежда.
Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#18

Според мен е пределно ясно,че щом компютъра не разпознава телефона, или кабела ти е повреден или не си инсталирал всички драйвери(или не точните драйвери)
Това го казвам изхождайки от твоето твърдение че телефона си работи в момента нормално с KitKat
Цитирай
#19

Колега billclinton всичко съм инсталирал ! Пробвал съм го с друг G2,който си влиза без проблем в доунлоуд мод. С един и същи кабел на един същи комп. Благодаря ти все пак,но за мен все още не е пределно ясно.
Цитирай
#20

Голяма мистерия е това с твоя телефон.Видях че си опитал и с Autorec.apk за Kitkat да инсталираш recovery и пак не се е получило - което ме учудва,защото по спомен при мен Autorec.apk файла за Kitkat се инсталира от раз при включен интернет на телефона,за разлика от Autorec.apk файла за Lollipop който поне при мен се инсталираше по трудно

П.П. Ще се поправя - имах предвид че Autorec.apk файла се инсталира и след това с програмата се флашва recovery
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)