Темата е заключена
Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Всичко за Redmi 4X
#1

Гледам тук  последното е China Version: V8.2.7.0.MAMCNEA (MIUI8).
В али се продава с Global 8.2.0.2. Откъде го измъкнаха това сега не знам?
(MIUI 8.2  Android 6.0  -Global Firmware  + OTA Upgrade)

Няма го на сайта на MIUI? Много ми е странно всичко това по тез ксиомита. Официален сайт къде.......? Фирмуери и т.н.
Аксесоари
#2

Пристигна..............

[Изображение: P_20170330_165248.jpg]
[Изображение: P_20170330_165310.jpg]
#3

Готвят хората Smile
#4

Така наречената "виетнамка" :
Sliv_Global_8.0.2.0.rar

П.П.
По-добре ще е да сложиш нещо от xiaomi.eu или mi-Globe. Провери дали не е отключен bootloader-a, слагаш TWRP и флашваш.

TWRP_santoni_3.0.2-0
TWRP_3.0.3-0_mod
#5

Толкова търсих откъде идва...........
Някое от eu или bg UI тата дали става? Май не!
Какво може да му се пусне? DEV фирмуерите нали имаха английски?
Може би да седи така докато излезе нещо?
#6

Според мен си е официален глобален ром това.
Не пипай, не сменяй!
#7

xiaomi.eu_multi_HM4X_7.3.23_v8-6.0.zip
mi-globe
Ако не е отключен bootloader-a, ще трябва да се направи за да се инсталира TWRP.
Иначе ако ти е достатъчен английски, качвай официална китайска, то и за отключването евентуално ще ти е нужна.
Ако всичко работи нормално, карай си така. Аз лично не знам дали се очаква глобална версия, не съм навътре в теорията.
#8

Английски ми е достатъчен. А аз не успях да се ориентирам....... то имало някакви EU.
Пишат - официална глобъл да чакаме когато телефона излезе на глобалния пазар!
Чудя се за dev дали да .... постоянно на върхана вълната......
Няма да го пипам засега - ще го тествам няколко дни!
#9

Номерацията отговаря на Global Stable.
Това че никъде го няма, не означава че не съществува. Просто е фабричен билд
#10

@milstan тези горе са тестови!
Всички подобни пипани не са ли базирани на Developer ROM?
#11

Toва може да ти изясни нещата
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=86110

Иначе xiaomi.eu/миуи.бг базират ромовете си на Китайските Стабилни и Бета версии
#12

Да добавя само от този фантаси е взет. Сега поставих стъклото и не прилепва добре - вероятно заради закръгления джам. Протектора е по къс разбира се. Силиконката не е качествена! Подаръци са!
#13

@peterstamov
Колега как е телефончето?
Мисля да взимам черен 3/32...мноо ме радва...1о часа дисплей думка ли?
Държи ли ти 4г-то?
Нещо да дропва, въобще некви кахъри имаш ли?

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
#14

Харно върви. Не съм пипал фирмуера, щото пишат до края на месеца пускат телефона на глобъл пазара и вероятно ще изкарат фирмуер. Това от форума им. Колко е вярно!!!!? 4G работи, Батерията държи прилично. Не работи OTG USB памет -  трябва да се тества с друг фирм., но ще почакам още някоя седмица.

Към момента мога да кажа следното: Ако някой се е насочил към тази ценова зона да си вземи ASUS Zenfone MAX!

Xiaomi правят добър хардуер, на добра цена и до там! Пускат на пазара, купуваш и после скляпаш откъм поддръжка на фирмуера! Е те си поддържат китайския...... а това което забелязвам, е че докато не напишат читав глобален фирм. телефона е по-евтин! Всичко става много бавно - месеци! Официален сайт, официална информация - табу!
#15

Не можеш да кажеш, за компания, която пуска седмични глобални и китайски ъпдейти, че няма софтуерна поддръжка. Просто не си случил на модел и по-точно - взел си го прекалено рано. Преди да се разбере какво ще му е бъдещето
#16

Има ли разлика между кръпки и ъпдейти? Или бъркате поправката на бъгове с ъпдейтите!? В mi форума ореваха всичко. На кой кое не му работи, друг реве че няма глобъл и т.н.

Цитат:Преди да се разбере какво ще му е бъдещето

Тук съм много съгласен! Аз ли не намирам, но те даже нямат официален сайт с продуктите им! Все едно са се събрали в някакъв форум пичагите и си играят на хардуер и софтуер!
#17

Ами не са кръпки, ама не му е тук мястото да спорим да се обясняваме.
Mi.com е сайтът - има си всичко, но за китай и индия само (+ някои страни между тях - Сингапур, малайзия, виетнам, тайван.. не съм сигурен, затова спирам да изреждам)
А тези дето реват във форума са предимно неразбиращи или такива, които мислят че като са взели редми ноте и вече Lei Jun трябва да им се кланя, да сваля звезди и първо тях да обслужва.
Реалния проблем е че глобалния ром се прави в Индия и индийците не могат да смогнат
#18

Чета последните ни постове, умувам и мисля, че се съгласявам с теб! Но всичко това ми се струва малко странно ......... може би политиката им на продажби не гледа на запад и видиш ли клиента е виновен. Просто не трябва да продават на запад докато не е оправено всичко по модела.

Сайта им го знам - имат няколко телефона качени, а в раздела за сваляне redmi 4x го затриха от няколко седмици!
#19

Не се ядосвяйте. Така работят индииците Smile
#20

Къде се продава на запад официално този телефон? Някой оператор ли го предлага?
#21

(2017-04-24, 13:16:50)milstan написа:  Къде се продава на запад официално този телефон? Някой оператор ли го предлага?

Имам предвид че производителя не контролира продажбите на онлайн магазините и телефони подготвени за китайския пазар попадат на запад!

Ич и не се ядосвам, карам си с Асуса. Редмито го държа за да имам нещо под ръка ако инцидентно остана смартлес(ква дума измислих)!
Вкъщи имам два Асуса и две Ксиомита. Последно взех 4X - към момента докато не излезе нов фирмуер си мисля, че лекинко се прекарах!
Пак казвам - телефона за си цената е перфектен, откъм хардуер! Асуса е по-добър!
#22

(2017-04-24, 13:16:50)milstan написа:  Къде се продава на запад официално този телефон? Някой оператор ли го предлага?

В Полша, като за начало:

http://www.mi.com/pl/

Има десет вериги, които предлагат по няколко модела
#23

Тогава нека да роптаят!
#24

Повечето, които роптаят са такива дето ъпдейтват, без да ресетват.
И задават един въпрос по десет пъти. Искат бързо ромове и после мрънкат като са бъгави
#25

Взех го, отключх го, с последния дев съм...нямам думи!!!
От всичките Xiaomi-та които съм пробвал досега това е най красивото и удобно редми.
Никакви забележки!!!
А това с чакането на фирм от колегата по горе не го разбрах, кво чака???

На кутията пише глобъл версион и зарядното има Mi и не е китайско....не бях виждал подобен комплект...и са бели нещата.

Ето рековъри:

TWRP Redmi 4X

Разархивирате зипа и кликате на "Flash-Redmi 4x TWRP" когато тела е във фастбут и сте готови! Visslar

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)