Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Магнитен кабел
#1

Добър вечер колеги, искам да ви попитам дали някой от вас ползва магнитен кабел за телефон, защото моя кабел нещо се бъзика. Въпросът ми е при този така наречен магнитен кабел дали работа fast charge или е обикновенно зареждане?
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз ползвам в момента такъв за таблета и преди време на ХТЦ One, а сега на едно старо Сони на дъщеря ми. Удобен е, обаче твърде много ме съмнява да се получи това с FastCharge. Определено таблета (който е без такъв FastCharge, но с 2.1А адаптер) зарежда по-бавно, отколкото ако е закачен с оригинален кабел. Също така мисля, че с времето материалите се окисляват защото напоследък ми дава, че има закачен кабел, но не може да зарежда (батерията става с червено кръстче) и трябва да откача-закача няколко пъти, да обърна кабела, че да стане с черно.

Другото което установих, е че на С7 изобщо не мога да напъхам буксата дотам в телефона, че да щракне. Влиза до някъде и толкова. Ти сигурен ли си че на твоя С6 е напълно влязла вътре? При мен, когато се щракне, единствения начин да го изкарам е като го избутам нож. С нокти - нямаш шанс.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)