Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Вертикална розова черта на бял фон
#1

Здравейте!От скоро след възстановяване на фабрични настройки ми се появи въпросната черта на бял фон,като натисна под предната камера -както беше писал колега,се увеличава наситеността.Телефона ми не е гаранционен а чертата е бледа и не ми пречи особено.Въпросът е-дали ще се запази такава или има вероятност да се увеличи или да се появят и други- какъв е точно проблема.Благодаря предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

Проблема е дисплея. В някои случаи чертата се насища в други си остава на същото ниво.
Казват, че на "бейсик" настройка на дисплея и намалена яркост се забелязва по- малко.
Това ,което можеш да пробваш е :
Набираш на дайлъра *#0*# и след това натискаш по цветовете "червен, зелен, син" (може да повториш процедурата по няколко пъти)
с цел да рестартираш пикселите за всеки основен цвят.
Дано имаш късмет.

                                                                    
Цитирай
#3

Благодаря за отговора!След кода стана доста по бледа чертата-така ако е няма проблем но ме притеснява да не се появат още черти-има ли такава вероятност или само може да стане по наситена?
Цитирай
#4

Дисплеят ти е скапан. Всичко може да стане. Ако някой знаеше дали ще се наситят или ще се появяват други черти, най-вероятно това щеше да е Самсунг и в такъв случай въобще нямаше да се появяват.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#5

Колега, на мен ту ми се насищаше, ту ставаше по-бледа. Както казаха колегите по-горе, проблемът е дисплеят и се оправя с подмяната му.

На моя приятелка 2 часа след закупуване на телефона й се появи чертата. Занесе го в магазин на Виваком, откъдето беше закупено устройството и го взеха за сервиз. След 45 дни й се обадиха, че в сервиза не е констатиран проблем и няма никаква черта. Взе си телефона, дни след това се появи отново, след което изчезна и вече няколко седмици я няма. Но е въпрос на време да се появи отново, след като веднъж я е имало. Това е фабричен дефект на дисплея.

Samsung Galaxy S10+ Prism Green
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)