Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ноут едж - проблем след последния ъпдейт?
#1

Здравейте, искам да попитам какво се променя при тия ъпдейти дето продължаваме да получаваме, защото ми се струва, че това което пише за тях е примерно, а не какво реално съдържат. Това, което забелязвам е секюрити пач, нищо друго като промяна... След последния такъв ми намаля обхвата на 4джи и днес забелязах, че и вифито не лови или лови с прекъсване през 2 стаи, а до скоро не беше така. Мисля да го ресетна, но все пак да попитам дали има някой с подобни проблеми?
Цитирай
Аксесоари
#2

Направи му ресет и пиши дали пак е останал проблема.

 
Цитирай
#3

Остана на същото положение и остават същите въпроси...
Цитирай
#4

Развалят ти телефона за да си купиш нов. Преинсталираш със стара версия на фърмуера, рутваш и изтриваш всичко което ти е за ъпдейти. Това ми е съвета ... Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

Проблема е в твоят апарат.Моят Ноут Ейдж работи прекрасно с най-новите ъпдейти, батерията държи осезаемо повече, а обхвата е убийствен.Понеже пътувам из цяла Европа и имам и Самсунг J5 , на места дето J5 изобщо няма обхват - Ейджа има поне 2 чертички.
Ето спийд тест от уифи през 2 стаи и 4Г мрежа:
[Изображение: ec0f15dec8b540fa2b8aabbacccb54e1.jpg]
[Изображение: 047edf3a4cfc4766a8b79f4bc04923c6.jpg]
[Изображение: 3e61f31ac1506e2107897dceb9802945.jpg]
Цитирай
#6

Оказа се, че тревогата е фалшива - проблема с вифито е бил от рутера и го смених, а обхвата се оказа, че е намалял само като чертички, но реалната сила на сигнала не е... 
мерси на отзовалите се...
Цитирай
#7
Question 

Здравейте!
Искам да попитам ,има ли начин да спра постоянното ъпдейтване на системата андроид.Почти всяка седмица има нов ъпдейт и докато не го направя не спира да ме пита......Имала съм и др.телефони на Самсунг ,но толкова често никога не са се ъпдейтвали.
Забелязах ,че ми липсват снимки направени с камерата,възможно ли е да е станало при ъпдейтването?
Скоро ми изтече и гаранцията на телефона,което ми позволява да направя и рут ,но идея нямам как и какво и дали е добра идея.
Ако се налага ,моля да ме ориентирате къде да прочета за рутването.
Цитирай
#8

В настройки- махаш отметката на авто изтегляне на ъпдейти.Не виждам причина да го правиш обаче.Моят се ъпдейтва на десетина дена и нямам никакви ядове.Дори батерията държи повече. Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)