Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

След известно време спира да получава известия
#1

Здравейте,

Тъй като не намерих подобен проблем из темите, реших да отворя нова.
След като оставя телефона "на мира", след известно време (примерно около час) спира да получава уведомления (Фейсбук, Евроспорт и т.н.). Пробвах с махане на пръстовия отпечатък, защото четох, че може от него да идва проблема, но явно не е от него. Не ползвам режим за пестене на енергия. Сложил съм нужната опция в Wi-Fi, да не спира интернет. В настройките за уведомления, всичко изглежда ок?!?!
Като натисна хоум бутона, или го отключа, идват накуп няколко (вече стари) уведомления.
Става дума за S6 Edge+ с Андроид 6, все още...

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай
Аксесоари
#2

(2017-03-14, 07:55:07)petio_venkov написа:  Здравейте,

Тъй като не намерих подобен проблем из темите, реших да отворя нова.
След като оставя телефона "на мира", след известно време (примерно около час) спира да получава уведомления (Фейсбук, Евроспорт и т.н.). Пробвах с махане на пръстовия отпечатък, защото четох, че може от него да идва проблема, но явно не е от него. Не ползвам режим за пестене на енергия. Сложил съм нужната опция в Wi-Fi, да не спира интернет. В настройките за уведомления, всичко изглежда ок?!?!
Като натисна хоум бутона, или го отключа, идват накуп няколко (вече стари) уведомления.
Става дума за S6 Edge+ с Андроид 6, все още...

Провери същите апликации дали имат всички пермисии, виж също дали бекграунд трансфера на която и да е от тях не е спрян от дата юзич опцията, виж ако си на вифи го слои да не заспива.
За всеки случаи виж на всяка програма по отделно дали нотификациите са пуснати въпреки, че си писал, че вече е проверено.
В краен случаи пусни глобалното синхронизиране от иконките в горното падащо меню и виж дали то оправя проблема.

Отделно виж дали си пуснал пауър оптимизация за тези апликации, защото ако си, мениджъра ги килва след извесно време.
Баси как седи като пишеш латински глупости на кирилица Big Grin
Цитирай
#3

При мен се получи днес така на Facebook-а и Viber-a ...ама им изтрих кеша и данните и се оправиха нещата.

Samsung Galaxy S21 
Цитирай
#4

Благодаря, Възел. Ще пробвам твоите илАчи Wink
Ако ли не - ще видя и варианта на последната надежда 7...

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай
#5

Като цъкнеш на батерия, скролваш най-отдолу и там има опция да добавиш приложения, които да не минават в sleep режим. Добавяш вайбъра и месинджъра и няма да имаш проблем.

 Samsung Galaxy S6 
Цитирай
#6

Май намерих проблемът - оказва се в настройките на Wi-Fi. Въпреки, че съм му дал ВИНАГИ да остава включен при сън, го намирам спрян, докато не натисна бутона за отключване на телефона, Връщал съм заводски настройки, след преминаването към Андроид 6. При вас, как е тази опция, момчета и момичета? Работи ли коректно?

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)