Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Как да извада информацията от samsung j3 счупен дисплей с код (кода го ?
#1

Колеги помогнете, позната си счупи дисплея на телефона samsung j3! Нов дисплей е 220 лв. което не си заслужава хич. В него са и номерата, не мога да го свържа с компютра защото има код (имам го) но няма как да се въведе, тъча не работи. Не си помни  gmaila  (както всички жени). Единственто което ми хрумва е някой да имо нов дисплей само да го закачим и да го отключим, после е лесно ... Други идей ?
 Ако някой помогне ще има от нея парична награда за услугата Smile Благодаря предвартелно на всички !
Цитирай
Аксесоари
#2

Ами номерата винаги трябва да са копирани и в сим картата,извадете сим картата и я сложете на друг апарат за да видите дали са копирани в нея,ако не са само в сервиз могат да ви помогнат.
Цитирай
#3

Backup на DATA и SYSTEM партишъна през ADB и ресторването им на здрав апарат същия модел. Или сервиз, или собственик на такъв телефон който знае какво прави.

ААА я пробвай през сайта им: https://findmymobile.samsung.com/ , там можеш да въведеш кода през компютъра си.

Вечния бетатестер!
Цитирай
#4

В сим-а ги няма , това за самсунг сайта ще го провера довечера . Мерси Marcus
Цитирай
#5

Той от там освен да го блокира друго какво, или да го изчисти та тогава ще се заключи и акаунта, не че и трябва щом не си знае името...
Цитирай
#6

От сайта може да си отключи и само екрана, което на него му върши работа. Въпроса е дали има регистрация и дали знае паролата?
Още една идея ми дойде, SideSync софтуера на самсунг имаше бъг, който прескачаше заключването при свързване на усб кабела, може да се пробва. Поне работеше преди секютити пач-а от декември. Обаче дали е инсталиран на телефона?

Вечния бетатестер!
Цитирай
#7

С една мишка + OTG кабел би трябвало да стане.

Moto E2 XT1524 / Stock 5.1 / Squid TWRP 3.0.2-r1
Цитирай
#8

Имам мишка но как да нацеля числата 8963 без да виждам въобще къде е ... Самсунг сайта иска регистрация .... ударям на камък ... сега ще тествам SideSync
Цитирай
#9

Кое не виждаш, курсора или клавиатурата?

Moto E2 XT1524 / Stock 5.1 / Squid TWRP 3.0.2-r1
Цитирай
#10

Екрана е въобще не свети, тотал щета, тъча не работи ... Аз слагам мишката но как да разбера курсора къде е за да нацеля числата ...
Цитирай
#11

Е... Жалко. Аз мислех, че само тъча се е повредил а екрана свети.

Moto E2 XT1524 / Stock 5.1 / Squid TWRP 3.0.2-r1
Цитирай
#12

SideSync отпада не намери телефона Sad
Цитирай
#13

Друг вариант: намираш същия модел или много подобен самсунг и на него му слагаш отключване с парола. Фиксираш две мишки успоредно една за друга с тиксо на пример без да им закриваш сензорите. Свързваш едната за счупения, другата за здравият телефон и така той ще ти е ориентир. Така си го представям аз.

Moto E2 XT1524 / Stock 5.1 / Squid TWRP 3.0.2-r1
Цитирай
#14

Smile  когато ви свършат идеите ми го прати да ти извадя всичко.
Цитирай
#15

Newb точно това си играх но имам 6 edge + начертах шаблани до къде е ходи мишката но той май е с по голяма резолюция и ... пак ще пробвам

Монтьора,  колко пари ще струва от къде си ?
Цитирай
#16

Има напредък, намерих GMAILA с помощта на GSM номера съответно и паролата. От сайта https://www.google.com/android/devicemanager ми дава са сменя паролата но не и да я махна... някой идея ?
Цитирай
#17

Тоя модел не знам дали поддържа MHL, и това е вариант.

Вечния бетатестер!
Цитирай
#18

Щом сте намерили google акаунта, в gmail трябва да са и всички контакти, нали това беше идеята? Ще се логне в новия си телефон и всичко ще се синхронизира
Цитирай
#19

Не са проверих не дадно да са там...егати и каръка имам MHl кабил за s3 не същия не влиза ... а и не знам дали подържа j3 ..
Цитирай
#20

Проблема е решен с OTG кабел и ... USB клавиатура Smile Пробвах и стана Smile Ето как : Включва се клавиатурата натискате два пъти ENTER кода на телефона и пак ENTER, включвате го към компютъра и с Smart Switch прехвърляте цялата информация !
Благодаря на всички за помощта!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)