Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MIUI 8.2 - Global Stable
#76

(2017-04-06, 19:44:15)suffer написа:  "доволните" потребители съм сигурен, че не са ресетвали и само мрънкат, без да направят нещо за телефона си.

Аз моя никога не съм го ресетвал, от както съм го купил и пак съм си доволен за сега!
Цитирай
Аксесоари
#77

Всеки има различни изисквания към телефона си. Аз знам че по правило, при ъпгрейд на OS, е нужен ресет. Също не го правя докато не намеря бъг.
Просто, явно, имаме по-взискателни потребители, на които нещо им пречи или искат всичко наготово
Цитирай
#78

Аз единствения проблем който имах след ъпдейта беше wi fi (като изключим батерията, преди издържаше ненормално дълго) но след ресет вече няма проблем. Друг е въпроса, че не си направих резервно копие на три приложения приложени и всичко отиде в историята, а историята беше пет години и три устройства. Тоест аз направих резервни копия само, че с,локални резервни копия и след това ми възстанови чисто нови приложения. Супер, кому е нужно чисто ново приложение. Ще бъда много благодарен ако някой ми каже имали начин да се архивира цялото приложение с информацията вътре без да е руснак телефона. Отплеснах се, идеята ми беше че от днес съм с 8.2.2.0. Дойде през OTA.
Цитирай
#79

Да, вече е пуснат 8.2.2.0. е с фиснати бъгове на Google Play - с него вече не би трябвало да има проблем за сваляне през Wi-Fi.

 
Цитирай
#80

И при мен се доактуализира и вече няма проблем с google play store.

Изпратено от моят MI 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#81
Thumbs Up 

Вече съм с 8.2.2 - дойде по ОТА . За сега всичко е пушка без никакви ресети ! Можело значи ... Wink


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#82

Всичко може, стига да има желание и търпение!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)