Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#51

Здравейте, с какво зарядно си зареждате телефоните? До колкото знам, бързото зарядно не е препоръчително за постоянна употреба.

Moto Z Play
Цитирай
Аксесоари
#52

(2017-07-17, 05:41:56)Rosen_9 написа:  Здравейте, с какво зарядно си зареждате телефоните? До колкото знам, бързото зарядно не е препоръчително за постоянна употре*а.

Защото?

Аз лично не ползвам друго зарядно, освен това от комплекта, но акъл не давам. Това си е моя преценка.
Цитирай
#53

(2017-07-17, 05:41:56)Rosen_9 написа:  Здравейте, с какво зарядно си зареждате телефоните? До колкото знам, бързото зарядно не е препоръчително за постоянна употре*а.
Да, така е. Ползвам си най-обикновено зарядно, а бързото си стои в кутия и не го ползвам.

 
Цитирай
#54

И аз ползвам това което е в комплекта,какво означава обикновено???
Цитирай
#55

@revenge_stz, моето е на 2A без функция за бързо зареждане.

 
Цитирай
#56

(2017-07-17, 09:07:15)NoMaD написа:  Да, така е. Ползвам си най-обикновено зарядно, а бързото си стои в кутия и не го ползвам.

Кое точно е така? Телефона се продава в комплект със зарядно, което не трябва да се ползва?! Силно съм скептичен относно това мнение.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#57

Струва ми се като някаква измислена инженерна мисъл на някой специалист.Ще си оставя зарядното в кутията и ще ползвам "някакво" си,защото е по-малък ампераж и не зарежда батерията бързо?Ако ми е прецакано оригиналното зарядно добре,но иначе не виждам причина..

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#58

@vesoisthebest, по-бавен заряд, по-дълъг живот на батерията като цяло. За мен не фатално, дали ще се зареди за 1 или за 2 часа. Който е на зор - да си го зарежда с оригиналното зарядно - и това е вариант.

 
Цитирай
#59

Добре,всеки преценява кое е добре за него.По принцип имаш право,но само ако батерията не беше измислена да се зарежда бързо..но тогава нямаше да го водим този разговор.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#60

Тъпо е хората да са ти дали тази екстра и ти да не я използваш, затова си използвайте зарядното в комплекта, а това за живота на батерията нали телефона го ползваш 1, 2 години, какво толкова може да стане. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#61

@NoMaD ползвам това което си ми беше в комплекта (INPUT:100-240V 50/60Hz 0.5A   OUTPUT  5V 3A 15W  TURBO POWER 15 ) ,и мисля че е по добре да се използва оригиналното от комплекта от колкото друго.Какво означава най-обикновено,използваш кабелс USB type C към телефона,а от другата нормален USB стандарт и зарядно от друг телефон така ли да разбирам??? В този ред на мисли бързам да споделя впечатления от Moto Z Soundboost JBL speaker, уикенда се събирах с няколко колеги и се наложи да пускам музика от moto mods представката. Цялата вечер приблизително 4-5 часа невероятен звук , на другата сутрин имах още 15 % на батерията от приблизително 95 % началото на вечерта при положение че пускахме музика от youtube  т.е. не само музика а и видео.Колонката се представи изключително,вградената батерия в нея в комбинация с батерията на телефона смело твърдя че издържат едно party Rock Rock Rock
Цитирай
#62

Не знам за вас,но аз по някакъв много тъп и нелеп начин съм си надрал задното стъкло на камерата.Някой срещал ли е драскотини там??

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#63

Все още нямам драскотини, въпреки, че не ползвам калъф.
Между другото някой от вас получил ли е ъпдейт до 7.1.2, защото четох в XDA че са го пуснали и може да се флашва?

Moto Z Play
Цитирай
#64

(2017-07-18, 08:02:13)vesoisthebest написа:  Не знам за вас,но аз по някакъв много тъп и нелеп начин съм си надрал задното стъкло на камерата.Някой срещал ли е драскотини там??

Слабо място е. И моят е леко надраскан там, но не пречи на снимките. Цялата задна част е неустойчива на надрсквания, за жалост. На мен лично не ми пречи, но все пак е досадно.
Цитирай
#65

Това е гадно.Струва ми се,защото със мото мод-а задната част става равна и ляга навсякъде и се дере..

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#66

И моята камера е цялата в ситни драскотинки, явно стъклото е такова, калпаво... Не мисля, че се отразява на снимките, качеството им е доста добро, но все пак е дразнещо.

Изпратено от моят Moto Z Play с помощта на Tapatalk
Цитирай
#67

Аз вече поръчах стъклен протектор за стъклото на камерата.Има ги в Алиекспрес.Надявам се по-бързо да дойде..

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#68

Не мога да свалям торенти, изписва ми failed to add torrent или нещо подобно. Смених няколко торент клиента, и все същото. А преди свалях, не знам какво стана. Гледах настройки, сигурност и т.н., уж всичко е ок, но нищо не става

Изпратено от моят Moto Z Play с помощта на Tapatalk
Цитирай
#69

Кой сваля торенти  на телефон? Безумна работа. Какво удоволствие може да изпита човек, като гледа филм на такова "екранче". А за звук да не говорим. 
П. П:  Който иска да си разваля очите моля. Нямам нищо против.  Big Grin

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай
#70

Очаквах отговор относно проблема ми, не философстване кой какво правел. Зае*и.

Изпратено от моят Moto Z Play с помощта на Tapatalk
Цитирай
#71

Провери да не е нещо от разрешенията. Със старото си M4 Aqua имах същия проблем и беше свързан с разрешенията на UTorrent да записва файлове в хранилището

Moto Z Play
Цитирай
#72

Колеги има официален 7.1.1 ретеу Smile

LG G3 32gb + Samsung Galaxy Tab S2 LG Nexus 4 + Google Galaxy Nexus Thanks to Suffer !
Цитирай
#73

(2017-08-10, 22:57:35)El_ToNyO написа:  Колеги има официален 7.1.1 ретеу Smile

Дай малко инфо. ОТА ли идва, или е версията за бразилия, която се инсталира ръчно?

Moto Z Play
Цитирай
#74

Ота версия за моделите ретеу. Провери си дали имаш актуализация Smile

LG G3 32gb + Samsung Galaxy Tab S2 LG Nexus 4 + Google Galaxy Nexus Thanks to Suffer !
Цитирай
#75

Днес я получих, инстална се за 15-на минути. Никакви проблеми.[Изображение: 198b3d8b53de2b6940afebfee62dbaca.jpg]

Изпратено от моят Moto Z Play с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)