Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#76

Да попитам някой знае ли в София къде има аксесоари за телефона.

LG G3 32gb + Samsung Galaxy Tab S2 LG Nexus 4 + Google Galaxy Nexus Thanks to Suffer !
Цитирай
Аксесоари
#77

Провери в dice.
  
   

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#78

Привет! 3 бързи въпроса:
1. Wi-fi-ят му е двубандов, но не поддържа ас, нали? На доста места пишат различни неща.
2. XT1635-02 може да е както едносимов, така и двусимов, нали? Една от техноверигите го предлага за 699, ама пише, че е едносимов и ми се ще да е грешка :/
3. Заслужава ли си все още машинката?
Цитирай
#79

(2017-08-16, 14:43:32)nzim написа:  Привет! 3 бързи въпроса:
1. Wi-fi-ят му е двубандов, но не поддържа ас, нали? На доста места пишат различни неща.
2. XT1635-02 може да е както едносимов, така и двусимов, нали? Една от техноверигите го предлага за 699, ама пише, че е едносимов и ми се ще да е грешка :/
3. Заслужава ли си все още машинката?

Здравей. Телефонът го имам от 2 месеца.
 По първият ти въпрос не мога да отговоря, тъй като никога не съм гледал дали wi-fi е двубандов.
 По вторият ти въпрос: моят телефон е същият XT1635-02 с две сим карти. За веригите не знам коя версия предлагат, но операторите предлагат двусимовата и лично до сега не съм го ползвал с две карти, но и не съм разбрал, че нещо му липсва (в смисъл никога не са ми излизали иконки за една поставена и една не сим карти).
 За третият ти въпрос отговарям с абсолютно ДА. Когато си го взех беше на около година. Беше с андроид 6.0, получих ъпдейт до 7.0 и миналата седмица пристигна 7.1.1. с ъпдейтите от юли. Като цяло до сега не съм забелязал някакъв лаг или забавяне ( имам инсталирани около 7-8 програми). Единствената игра на телефонът ми е Real Racing 3, която за мен от както съществува е нещо като бенчмарк в игрите - върви си гладко и няма лаг. Батерията е страхотна - с нормално ползване кара по 2 дни, като на ден средно имам между 30 минути до 2-3 часа навигация. Отделно fast charge-а зарежда от 20 до 60-70% за няма и половин час (тук ще те излъжа с много точни данни, тъй като непълно зареждане съм правил 2-3 пъти). Камерата е уникална - дори и на тъмно ме очарова с качеството и видимостта на снимките.
Ако имаш други питания съм насреща, но това което ти казвам е по моя лична преценка и смятам, че беше най-добрият ми избор на телефон.

Moto Z Play
Цитирай
#80

има ъпдейт 7.1.1 но не се инсталира може ли нещо да се направи
Цитирай
#81

Сутринта го получих и инсталирах. Ъпдейта добавя security patch-а от август месец. Други промени, поне аз не открих.

Moto Z Play
Цитирай
#82

Има нов секюрити ъпдейт от днес.

Huawei P30 Pro VOG-L29, Huawei Mate 20 HMA-L29
Цитирай
#83

Инсталнах го току-що. Тоя телефон е баси машината, никога не съм бил толкова доволен от предишните си смартфони. Перфектна работа, желязна батерия, редовни ъпдейти...

Изпратено от моят Moto Z Play с помощта на Tapatalk
Цитирай
#84

(2017-10-26, 11:05:33)bobbysup написа:  Има нов секюрити ъпдейт от днес.

Да, секюрити ъпдейт и най-вече работещ еквалайзер Big Grin

Moto Z Play
Цитирай
#85

Дойде октомврийският пач за сигурността.

Изпратено от моят Moto Z Play с помощта на Tapatalk
Цитирай
#86

Моторола тества Oreo за Z Play.
https://www.gsmarena.com/motorola_testin...-28459.php

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#87

няма нито пач, нито ъпдейт...

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#88

Е, всеки месец пращат ъпдейт за сигурността. Сега съм на 1 ноември. Началото на януари ще получим пача за декември.

Изпратено от моят Moto Z Play с помощта на Tapatalk
Цитирай
#89

от 2016 е последно....  
               

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#90

Ето при мен[Изображение: ebbcb7f0d161b4cfb6171e0425297a97.jpg]

Изпратено от моят Moto Z Play с помощта на Tapatalk
Цитирай
#91

и къде е проблема, че не получавам ота... да не би този телефон да е за някой друг пазар или нещо такова... как да получа, очевидно с чакане не става

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#92

Да, твоят е за китайският пазар или поне си с такъв софтуер.
Виж там на снимката, където пише Версия на базовия диапазон. Европейската версия е винаги с ROW при теб е China.
Цитирай
#93

има ли начин да мина на европейски вариант без да го прецакам.... и въпрекк че е китайски, има и бг меню

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#94

Някой по-вещ, може да разгледа това и да коментира, струва ли си риска... https://youtu.be/ZePTeSFUye0
ще бъде в помощ на такива като мен с китайска версия на телефона.

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#95

http://www.mobilebulgaria.com/news/43051...ata-moto-z
Цитирай
#96

Някой отнякъде да е получил Орео? Вече го пуснаха в Индия и Бразилия, но и някои от Европа казват, че с аго получили. На reteu канал съм, Виваком.

Huawei P30 Pro VOG-L29, Huawei Mate 20 HMA-L29
Цитирай
#97

Има нов ъпдейт днес: opns27.76-12-22-3 - security patch June и някакви други подобрения

Huawei P30 Pro VOG-L29, Huawei Mate 20 HMA-L29
Цитирай
#98

Имам следния проблем и ми се струва, че се появи след ъпгрейд до версия 8.0
Когато използвам бутоните за назад и разглеждане на отворените приложения, за да отчете действие трябва да го натисне 2-3 пъти.
Дали е от настройка или бъг ?
Цитирай
#99

Здравей!
Аз съм с ъпдейта и нямам такъв проблем и не ми се наложи даже да го ресетвам.
При теб може нещо да се е объркало пробвай да ресетнеш устройството.
п.п.
Без ресет се държи супер бързо + батерията държи усезателно повече
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)