Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бавно зареждане, даже си мисля, че прецаква зарядните...
#1

Здраейте,

съпругата ми има Google Nexus 5 и напоследък се зарежда много бавно. Първо проблема го правеше с оригиналното зарядно, като в един момент изписва, че ще зарежда още 4часа. Започна да ползва моето и проблема изчезна. В един момент обаче и с него започна да има нужда от 5-6часа за да го зареди на 100%. Сега обаче забелязвам, че и аз не мога да си заредя телефоа на 100% с него. Сега почнахме да ползваме от таблета, ама мися, че и него ще прецака. Може ли съвет от какво може да е? Батерия или?
Цитирай
Аксесоари
#2

Кабела. Смени го с нов и оригинален. За да си провериш ампера на зареждане с няколко различни кабела ползваш приложение като това >> https://play.google.com/store/apps/detai...dev.ampere

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

То на Нексуското зарядно кабела си беше оригинален. Второто което ползваше е от моя стар Самсунг и кабела е закачен за него, не е сменяем но както казах отскоро вече и при мен за една нощ не ми пълни телефона. За това по-скоро си мисля, че не е от кабел. Ще сваля това приложение да видя. Примерно ако на зарядното пише, че е 1А има ли някакви за губи или трябва да си зарежда с 1А?
Цитирай
#4

Значи за Nexus 5 е най-добре да зареждаш с адаптор 1.5 ампера изход. А приложението ще ти показва 1.2 като най-много или ще е около 1 ампер и не трябва да пада под един. Вземи си ново зарядно и то оригинално и работещо с възможност за смяна на кабел.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)