Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Андроид ъпдате на С3
#1

Здравейте.
Опитвам се да си ъпдейтна андроида. Телефона е руутнат и си остана на стоков 4.3. Кой андроид е по-добре за по-бърза работа на телефона - 4.4 или 5?. Не ме интересува визията, че телефончето вече се забавя доста, а пари за нов за сега няма Smile
Въпроса е да се флашне без да се губи нищо. Гледах ФлашФире, но се съм сигурен как точно ще стане.
Цитирай
Аксесоари
#2

Последно за телефона ти официално е 4.3, можеш да сложиш по висока версия единствено с къстъм ром, но тогава няма как да запазиш всичко!

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#3

По принцип майка ми ползва все още едн такава и препорачвам да му сложиш Android 6.0.1 CM13 като стабилно ROM-че иначе и сложих CM 14.1/Lineage 14.1 (Android 7.1.1) и определено се държи по-зле смисъл по бъгав като понякога лисва звука та в момента в нета диря това CM13 за да го сложа.
Цитирай
#4

Аз бих ти предложил рома от подписа ми Smile M.d.4 с андройд 5.0 доста е стабилен ползваме го в нас на 3 броя галактики и е без отказно добър!!!!

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай
#5

Трябва ли да се маха руута на моя телефон първо? За M.D.4 Mr.Mody v13 Rom не намерих упътване нещо. За СМ13 6.0.1 https://devs-lab.com/install-cyanogenmod...i9300.html
Аз съм с CWM, а иска TWRP. Не съм се занимавал много и не ми е много ясно от както си го руутнах преди 2-3 години Smile
Цитирай
#6

Има теми в хда за рома слага се филз рековери рома на карта памет и си ти Smile

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай
#7

Флашнах си тела с Rashr - flash tool и си сложих TWRP. Опитах с Рашр да сложа CM13 6.0.1, но не ми даде да го сваля.
Направих бакъп с TWRP, свалих си 6.0.1 и Г-Апс. Флашнах тела, но нещо ми изчезнаха част от контактите. Всички интсталирани неща които бяха ги няма. Както и руут-а ми изчезна.
Пак ли трябва да го руутвам? Ще се мъча да си дръпна контактите от бакъпа на TWRP-то Sad

PS : Оправих се с руута май. http://www.crayonpaper.com/2016/01/2-met...t-in-cm14/

Сега да видя как ще стане с контактите Sad

И да попитам за камера апп-а. Нещо не ме кефи фокуса. Прекалено бързо снима и не са като стоковия апп на 4.3. Има ли възможност да се сложи оригиналния или има нещо по-добро?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)